admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Ghosts (Išgalvoti nepriimami)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's : 241
posts : 2030
fc : ♠Olivia Culpo♠
RašytiTemos pavadinimas: Ghosts (Išgalvoti nepriimami)   2017-09-16, 19:25Vieni seniausių padarų likusių vaikščioti ant žemės paviršiaus sukurtų pačio jų vadinamo tėvo- velnio . Šmėklos yra bekūnės būtybės pasirenkančios žmogų kaip indą . Valdo juodają magiją , tam joms nereikalingos jokios priemonės ar burtažodžiai bei kitų padarų pagalba kaip raganoms . Galingiausios esančios visos kartu , kuo toliau viena nuo kitos esti tuo labiau pažeidžiamos darosi , jos nemirtingos tačiau į šmėklos apsėstą kūną suleidus pelyno estrakto ji tampa įkalinta ir negali palikti žmogaus . Kaip žmogus ji jaučią skausmą  kankinama ar žalojama . Žinoma šmėklos neveikia apžavai , ir žmogiškas kūnas nemiršta  bei nesensta kol siela jo nepalieka .
Vienintelis būdas jas nužudyti yra laikyti jas kuo toliau viena nuo kitos ir išėjusią sielą įkalinti kerėtame inde . Taip šmėkla lieka amžinoms kančioms .GhostsSelene Sibille Whitmore19/∞ × Already with us
Atchellė yra seniausia iš išlikusių Šmėklų , gyvenanti jau daugybę amžių . Todėl kaip asmenybė yra susitvardžiusi , atsakinga, griežta bei pasitikinti savo ir gentainių jėgomis. Išauklėta moteris , šiuolaikiniame pasaulyje besistengianti neišsiskirti ir gyventi ganėtinai įprastą gyvenimą . Nors jos siela juoda mylėti ji sugeba , savo pašonėje ji kaip lyderį laiko Adrianą . Nors Selenė vadovaujasi ligybės principu ir stengiasi išklausytų kiekvieno iš savo šeimos norus ir nuomones pagrindinius sprendimus priema pati , jos žodis būna paskutinis . Nors labiausiai pasikliauja ir Adriano patarimais .
Pati niekada nesikiša į karo vidurį , nebent šeimai kyla pavojus ir ji yra reikalinga. Nes tarp šmėklų yra geresnių kovotojų , Selene labiau protas nei beatodairiškas kovotojas. Šiuo metu Vadovauja savo įsteigtai Psihiatrijos ligoninėj bei susitikinėja su Vilkolakiu Theodore.


Adrian Werster25/∞ × May be TakenŠis vyras yra arogantiškas , pasipūtęs jokio gailesčio nejaučiantis padaras, stipriais ryšiais sussietas su savo rūšies atstovais . Jaučią stiprius romantiškus jausmus Atchelei ,tačiau jų nedemonstruoja . Visų akimis išlieka išdidus ir stiprus vyras nesileidžiantis į romantiškus santykius su jokiu gyvu padaru . Atsidavęs savo rūšiai ir jos apsaugojimui , nors neakivaizdžiais metodais stengiasi patraukti į save Atchellę.

Matthew Easthood20/∞ × May be takenTrumpas Aprašymas

Jaunas , pašėlęs ir visiškai atitrūkęs nuo visų politinių ar karinių šeimos įvikių . Nors yra stiprus ir prireikus jo pagalbos visada būna šalia, laisvu laiku skersai išilgai mala striptizo klubus ,barus ir kitas įvairias pramoginio tipo vietas . Žinoma merginos , alkoholis ir kraujas yra jo gyvenimo moto . Nors jaučia stiprius jausmus savo šeimai kitiems jis visiškai apatiškas .Tačiau laikas bėga ir nors su viena iš senūjų ilgą laiką pjaunasi lyg šuo su kate, ištiesų jaučia jai trauką , nors to ir nepripažysta.

Adeline Wood18/∞ × May be takenVienintelė šeimos narė kuriai žmonės neatrodo kaip daigtai , kuri jaučia skausmą meilę ir kitokius jausmus . Jauna , atsakinga bet naivi moteris , vengianti karo ir kitų nemalonių situacijų . Nors yra kitokio būdo , šeimoje begalo mylima ir saugoma . Nors Jonathanas ir nėra patenkintas ja , ši nekreipia į tai dėmesio nes turi visokiariopą Achellės apsaugą . Dauk laiko praleidžianti savo „kitokio“ meno studijoje.

Alisha Eashood35/∞ × May be takenMatthew Easthoodo motina , begalo gracinga ir tvirta moteris . Visus žavinti savo jaunatviškumu bei elegancija , vyriausia šeimos narė . Ši moteris nesikiša į plitinius reikalus , tačiau esant reikalui yra ta kuri pati pirmoji ateina į pagalbą ir dalina patarimus . Nemėgsta žmonių , saugosi ir kitų rasių . Mėgaujasi vyrų dėmesiu , tačiau tai netrunka ilgai nes sūnus visus juos išžudo vos motinai spėjus kažką pajausti esamam vyrui . Todėl ji jau kaip ir priprato mėgautis laikinu to pačio asmens dėmesiu.

♡ I'll take with me the polaroids and the memories.
Out of all the galaxies, constellation of stars, billions of people, and our paths collide. Don’t you ever realize how magical it is?
Atgal į viršų Go down
http://enchantedtragedy.forumlt.com
 
Ghosts (Išgalvoti nepriimami)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: