admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Soul Reapers

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Soul Reapers   2017-09-17, 21:09Sielų valdytojai , kitaip dar vadinami giltinėmis . Tai padarai vieni iš seniausių vaikštančių šios žemės paviršiumi .
Atrodo visai kaip žmonės , maskuotės meistrai pasiimantys paskutines minutes skaičiuojančias sielas į pomirtinį pasaulį .
Giltinės nepriklauso jokiai barikadų pusei , atstovauja mirtį kad ir kokia ji bebūtų . Leidžia sau pasirikti ar suteikti antrą šansą jau merdėjančiam išgyventi bandančiam žmogui ar visgi nugesinti jo gyvenimą . Atstovauja tik žmonių mirtims.
Nuo paprastų žmonių nesiskiria tačiau yra nemirtingi nes balansuoja tarp žemės ir pomirtinio pasaulio.
Sielų valdytojais tampama jai prieš mirtį žmogus buvo atėmęs kito žmogaus givybę.

Soul ReaperAlexandra Clara Beaufort19/∞ × Already with us
Antroji pagal senuma Sielų valdytoja, nors to dažnai neprimena. Moteris nemėgsta girtis, kas ji tokia, ji žino savo pareigas ir jas atlieka. Per ilgą gyvenimo tarpą, iš trapios moters, ji tapo savimi pasitikinčia, nieko nebijančia, dažnai akis padraskančia moterimi. Nors visados atrodo santūri, rami ir viską bandanti išspręsti žodžiais, o ne akivaizdžiais darbais, ji turi ir kitą savo gyvenimo pusę. Jeigu nepavyksta visko išspręsti civilizuotai, moteryje pabunda kita asmenybė, kuri gali sutriuškinti net stipriausią vyrą. Ji sugeba sužlugdyti asmenybę, taip, kad ši maldautų nepasigailėti ir pasiimti sielą. Nors ši pusė pasirodo labai retai, aplinkiniai žino, ką sugeba ši moteris ir stengiasi su ja palaikyti gerus, dalykiškus santykius. Nors to nesilaiko šmėklų jaunėlis . Nuo pirmųjų jų susitiko dienų, porelė nekentė vienas kito ir norėjo išspardyti vienas kitam užpakalius,tačiau giliai širdyje, jie jaučia trauką vienas kitam, nors to nenori pripažinti. 


Damon Moore25/∞ × May be TakenVienas žiauriausių sielų valdytojų, jam nesvarbus nei vienos sielos prašymas ar noras. Žinantis savo gyvenimo tikslą jo laikosi, nors su kitomis giltinėmis nesutaria, save laiko aukščiau už juos ir to nežada atsisakyti. Šaltakraujis, žiaurus, bebaimis vyriškis. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia, kai jo pasaulyje atsiranda mergina, kuri primena, jo buvusią mylimąją, dėl kurios atėmė gyvybę, ji bando Damoną pakeisti.

Niklaus Dashkovamžius/∞ × May be takenVyriausiasis iš Sielų Valdytojų. Visiškai ramus ir susitavrdęs vyras, kurį sunku kaip nors pajudinti ar paveikti. Dažniausiai rimtas ir susikaupęs. Tvirtas ir teisingas, nuomonės nekeičia ir jį perkalbėti sunku. Per savo gyvenimą jau matė tiek daug, o jo žmogiškąjį kūną puošia ir ne vienas randas. Turi žmoną, vampyrę, su kuria jau kelis šimtmečius yra kartu. Jų santuoka iš pradžių buvo tik iš reikalo, bet per daug metų jie vienas prie kito nuoširdžiai prisirišo, ir prie tos moters jis parodo kažkokius jausmus, puikiai atlieka mylinčio ir tikro vyro pareigas.
Renee Harper23/2367 × May be takenNutrūktgalvė, dievina nuotykius, išbandymus, adrenaliną ir azartiškus dalykus, lenktynes ir greitį. Galima dėl to ją vadinti ir bebaime, nes retai ši moteris kada jaučia ribas. Atrodo elegantiška ir moteriška, tokia ir yra, ir kas ją pažįsta, tie jau pripratę, kad Renee yra tokia nesuderinta. Ji ne iškart žinojo, kas yra, mat buvo palikta Žemėje, ją įsivaikino. Normalios vaikystės neturėjo... bet ne dėl to. Kai "tėtušis" yra mafijos grupuotės bosas, o ir mama ne ką geresnė. Susirinko ji charakterio savybes iš abiejų: iš tėvo paveldėjo santūrumą ir šiokį tokį polinkį į sadizmą, o iš motinos polinkį į pavojus, ir nutrūktgalviškumą. Net jei ir augo taip sakant mafijozų šeimoje, tėvas buvo begalo mylintis ir augino ją kaip savo princesę. Mafijos žmonių pokerio sesijos vakarai, ginklai ir cigarai tapo merginos kasdienybės vaizdu, kelionės su tėtuku tvarkyti reikalų irgi nebestebino, jai tai atrodė normalu ir įprasta. Dėl to ir užaugo pati ne iš kelmo spirta. Tik vėliau ėmė dėtis keistis dalykai, ir ji sužinojo apie savo lemtį šioje žemėje... Kad jai užtenka pirštu pamoti kad atimtų gyvybę, ir kad tiesą sakant, tai yra jos darbas.
Ji išgyveno abu pasaulinius karus, ir didijį karą per kruį žuvo dauguma būtybių, ir tai ją užgrūdino dar labiau. Ši moteris tikra karė - nors dar jauna, bet patirties ir stiprybės turinti o gero gerokai daugiau, nei kiti.

Rosemarie Holmes19/143 × May be takenVisai jauna mergina, kuri net jeigu gyvena kiek ilgiau nei šimtmetį, dar visiškai nespėjo pamatyti visų žmonių blogybių, nors lygiai taip pat nematė ir daug gėrio, mat jo paprasčiausiai čia nėra. Kol kas jai dar neteko atimti nei vienos gyvybės, ji šiek vėjavaikiška, ekstravertė ir cholerikė, nuotykių ieškotoja. Gali atrodyti naivi, yra judri ir greitai užsiplieskianti, ir todėl yra be galo pavojinga - ji nesitaikstys su tavimi. Jeigu ją sunervinai - reiškia tavo vieta tikrai ne Žemėje.
Aaron Noah Scharvin25/3768 × May be TakenSkaičiujant Sielų Valdytojų metais, vyras yra dar ganėtinai jaunas, mat dauguma jų žeme vaikšto ir pasaulyje egzistuoja daugiau nei keliolika tūkstančių metų. Tačiau vis tik patirties jam nestinga, o per savo gyvenimo metus žemėje mate pakankamai. Galėjo matyti visus žmonijos nuosmukius ir pakilimus… Jam tai visad atrodė menki, bet žavingi padarai, gal todėl, antrojo pasaulinio karo metais, jis susižavėjo viena žmonių moterimi. Nesugebėjo laikytis atokiai. Aaron’as ją įsimylėjo, nesuvokdamas pavojaus, jog jai kada nors teks mirti, o jis gyvens toliau. Ir galbūt jis bus tas, kuriam reikės pasiglemžti jos sielą. Žinoma taip ir atsitiko. Ir jis nesugebėjo to padaryti. Tada jos sielą pasiglemžė kitas valdytojas, ir jis nieko pakeisti jau nebegalėjo. Nuo to laiko jis susitelkė tik ties savo darbu – pasiimti visų padarų sielas su savimi į pomirtinį pasaulį, kai tam ateina laikas. Beveik niekam nėra suteikęs antro šanso, ir savo pareigas vykdo be priekaištų.
Derek Jefferson23/1542 × May be TakenTai žiaurus padaras, kuris žudo ne tik tada, kai žmogui ateina laikas iškeliauti į anapusinį pasaulį, bet tiesiog savo malonumui. Žmonija ir apskritai visa kas gyva ir vaikščioja žemės paviršiumi jam yra tarsi žolė, kurios neapsimoka skabyti po stiebelį, o reikia iškart šienauti visą. Jis nežino, kas yra moralė, sąžinė ar teisingumas. Juk jie mirties Dievai, tad jo pareiga - naikinti. Tokia filososija jis ir vadovaujasi, gyvybė jam nieko verta, kai pačiam nereikia bijoti dėl savosios, jis ir taip iš dalies miręs. Ko gero yra pavojingiausias iš visų Sielų Valdytojų, nesiskaito net su jais, paklūsta tik vienam Niklaus.  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Soul Reapers
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: