admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Vampire

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Vampire   2017-09-17, 21:16Vampyrai vieni seniausių ir stipriausių antgamtinio pasaulio padarų. Paprastai juos sunku nužudyti bet tai yra įmanoma.
Kelios taisyklės:
1. Jie nužudomi mediniu kuolu į širdį.
2. Jie dega saulės šviesoje, jeigu neturi talismano, kuris juos apsaugotų.
3. Jie gali užkalbėti žmones, jeigu jie negeria verbenos.
4.  Į žmonių namus įeina tik su pakvietimu.
5.  Verbena jiems yra nuodinga.
Vampyrais tampama mirus su vampyro krauju organizme. Kuo senesnis vampyras tuo galingesnis jis yra.
VampyresKatherine Miller22/+700 × May be Taken
Nors sukurta moteris buvo tik tuomet, kai po didžiojo karo prabėgo daugybė metų, ji - viena iš seniausių šia žeme vaikštančių vampyrų. Nuo pat sukūrimo Katherine pasižymėjo skvarbiu protu, sugebėjo išgyventi net pačiomis baisiausiomis sąlygomis, o jos išgyvenimo paslaptys dar ir dabar nėra žinomos. Tiesa, ji bėgo. Stėngėsi nesivelti į kylančias kovas ir karus, o tam, kad išgyventų, privalėjo slėptis. Moteris nesimaitino jau kelis šimtus metų,  O daba, kai Miller buvo tam tikra prasme ir vėl "prikelta", nežinia, ko galima tikėtis iš tokios ištroškusios vampyrės..


Daniel Sullivan27/+- 2000 × May be TakenPrieš virsmą vaikinas buvo galingas raganų šeimos raganius,tačiau šio šeimos atstovai gerokai išsiskyrė nuo kitų. Jis nesiekė apsaugoti žmonių nuo tykančio blogio ir tamsios, veikiau atvirkščiai, jis norėjo, pakenkti visiems aplinkiniam, ko pasekoje, susitaręs su vienu klajojančiu vampyru, pats persikeitė į kraugerį. Danielio manymu, visi žmonės yra silpni ir gyventi nenusipelnantys padarai. Vaikinas buvo įsikalęs į galvą, kad žmonės patys turi išmokti apsiginti,  o nelaukti, kol kiti ateis į pagalbą. Metams bėgant, jaučiama neapykantą žmonėms dar labiau sustiprėjo ir vaikinas šiuo metu tejaučia vieną norą, kuris stipresnis už viską- žudyti.

Daisy Nelson19/59 × May be takenDaisy visuomet žavėjosi mistinėmis istorijomis, tačiau niekuomet nė nenumanė, jog vieną dieną pati taps tos mistikos dalimi. Paversta moteris buvo netyčia, vienam vampyrui besimaitinant, tačiau, nors ir dievino vampyrus bei kitus "mitologinius" padarus, supratus, kuo virto ji savęs nekentė, niekuomet nenorėjo nemirtingumo, juo tik savotiškai.. žavėjosi. Iš pradžių ji ieškojo būdų nusižudyti, tačiau visiškai užbaigti savo gyvenimo Daisy nenorėjo. Todėl, nebejausdama jokių emocijų, visiškai nieko, išskyrus tuštumą ir neapykantą viduje, ji nori pasiekti vieną tikstą- surasti, kas ją perkeitė ir galutinai pabaigti to padaro gyvenimą.
Henrik Morris22/+-2000 × May be takenVienas seniausių ir stipriausių vampyrų, vienas pirmųjų sukurtųjų. Kadangi   vaikinas gyvena jau  daugiau negu tūkstantį metų, jį sunaikinti sunku, o visi, kas bandė tą padaryti, mirė. Aišku, kitaip negu Katherina, Henrikas nesislapstė, jis puikiai žinojo ir vis dar žino, kaip išgyventi, tad šiame pasaulyje egzistuoja net du tukstančius metų.

David Forbes21/1720 × May be takenKai gyveni ilgą laiką, be jokios prasmės ,greitai viskas išnyksta. Nebematai grožio, nejauti jausmų. Esi vienas, nes nenori prie ko nors prisirišti. Nes net ir tiem "nemirtingiems" kada nors ateina galas. Damon taip pat vienas iš seniausių ir vienišiausių vampyrų, tačiau bėgant metams, jis sutiko moterį. Ji atrodė paprasta, nuoširdi. Per daug žmogiška, kad būtų realia.. Todėl jis pavertė ją vampyre, tikėdamasis, kad dar kada nors ją pamatys. (kalba eina apie Daisy Nelson)  
  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Vampire
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: