admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Humans

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Humans   2017-09-17, 21:22

HumansAlicia Montenegro32 × May be Taken
Alicia yra moteris , gyvenime netekusi šemos bei savo sūnaus . Pastojo būdama jauna , vaiko tėvo neprisimena , po gaistro jų namuose kūdikis žuvo. Po karto gulėjo psihiatrinėje du kartus , po paskutiniojo susirado padorų darbą ir ėmė susitikinėti su įvairaus plauko jaunuoliais tam jog vėl pasijaustų jauna .


Lucas Divergent24 × May be TakenKetvirto kurso phihologijos studentas , dabar atlieka praktiką miesto psihiatrinėje ligoninėje . Yra begalo pasišventęs savo pasirinktai specialybei , todėl vis neduoda ramybės ligoninės direktorei su prašymais įleisti ir į kitus skyrius . Yra geras , nuoširdus tačiau perdaug smalsus vaikinukas .

Victoria Lucas19 × May be takenVictoria abiturientė ,stropi ir gra mokinė . Laisvalaikiu nevengia draugų kompanijų  . Nors prieš tėvus atrodo tikras angelas ištiesų yra vakarėlių liūtė besismaginanti su visais kas papuola jai po kojomis . Visai neseniai vakarėlyje buteliu vožė vaikinui per galvą , dėl to atsidūrė policijos nuovadoje. Bet tai nesustabdė merginos nuo pašėlusio gyvenimo .
James Pacinno22 × May be takenRimtas , į politiką įsivėlęs vyras. Atsakingas ir rimtai žiųrintis į darbą , žinoma mėgėjas pasinaudoti savo pareigomis dėl geresnių sąlygų . Yra slaptas azartinių lošimų fanas , todėl savo turtus baigia pralošti kazino ruletėje .

Christina Van Der Woodsen23 × May be takenChristina yra mados icona . Visą savo gyvenimą buvo lepinama ir saugoma aukštas pareigas visuomenėje užimančių tėvų . Yra išlepinta ir nesupranta vargšų gyvenimo
Benjamin Ferero34/3560 × May be takenTaikiame pasaulyje prieš 3560 tūkstančius metų Benjaminas buvo New Yorko prezidento dešinioji ranka. Būtent jis liepė garsiems mokslininkams sukurti virusą, išnaikinantį visą pasaulį . Jo iniciatyva buvo uždėtas kupolas ant miesto ir būtent jis buvo pirmasis išdrysęs mutuoti savo ląsteles tam , jog sugebėtų nesenti ir išgyventi visą pasaulinę apokalipsę. Tačiau ai nebuvo taip paprasta , po sunkių cheminių injekcijų ir buvimo ties mirties liga jo kūne virusas prigijo , mutavo paversdamas jį pirmuoju chemiškai sukurtu mutantu . Laikui bėgant Benjaminas sugebėjo išsiugdyti telepatiją. Kuri puikiai veikia ir toliau sėkmingai valdant miestą.
Išdidus , siekiantis savo tikslo  bet kokią kainą vyras pamažu jaučia kaip iš jo rankų slysta valdžia , todėl žut būt yra pasiryžęs susigrąžinti galią . Dabar būtent jis ir yra prezidentas.
Sofia Summe28/3560 × May be takenSofia buvo Benjamino ir jo mokslininko antroji auka . Pasirinkta buvo dėl tvirto būdo ir valdingo charakterio . Būtent tokia , kokios reikia norint valdyti didį miestą . Benjaminas pasidalino mutuotu virusu su moterimi  nesakydamas ką daro. Nors Sofia Specifinių galių neįgavo jos senėjmas sustojo. Už tokį žingsnį ji nekenčia Beno ir jo komandos , nes turėjo matyti kaip jos šeima ir mylimi žmonės miršta . Dabar norėdama nužudyti New Yorko uzurpatorių daro sandėrius su Šmėklom is . Mat pati Sofia nekenčia butybės kuria tapo , nors puikiai apsimetinėja. Šiuo metu yra Prezidento sekretorė.
Damian25/3560 × May be takenDamianas buvo žmogus kuris sukūrė virusą išnaikinusį žmoniją  ir naujojo mutavusio viruso išradėjęs . Kuris parobulinės Beną Sofią patobulino ir save . Kaip šalutinis poveikis jam pasireiškė telekinežė .Vyras dievina savo gyvenimą , slaptai gaudo mistines butybęs ir ieško naujų genetinių mutacijų og galėtų save ir Benjaminą padaryti dar stipresniais . Užsidaręs ir šaltakraujis vaikinas neprisileidžiantis nieko artyn savęs . Turi didžių tikslų gyvenime ,
Ariana Gilles26  × May be takenAriana yra naujoji New Yorko Mero Pavaduotoja. Įsižiūrėjusi Prezidentą .Išsimokslinusi , griežta ir sustvardanti . Štai tokia ji yra viešumoje , tačiau naktniame gyvenime po darbo ji dažna lankytoja privačiame  striptizo bare kuriame yra pagrindinė finansuotoja. Koketė , nagais ir dantimis ginanti savo užimamą postą. Nors nieko apie buvusius įvikius nežino apart pasakojimų , įtarią apie prezidento ir jo mokslininko keistybes . Todėl stengiasi surasti galus kuriuos galėtų panaudoti saviems tikslams.  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Humans
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: