admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Werewolves

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Werewolves   2017-09-21, 22:02Vilkolakiai tai žmonės gimę su vilko genu savo kraujyje. Iš pradžių gyveną paprastą žmogaus gyvenimą iki akimirkos kai jų nesuteptos rankos atima nekalto žmogaus gyvybę. Tuomet prakeiksmas yra aktyvuojamas ir žmogus tampa naktiniu padaru.
Vilkolakiai žmogiškąjame pavidale yra stipresni, su aštresniais pojūčiais nei žmonės, tačiau išvaizdos pokyčiai nepastebimi. Tik mėnulio šviesoje jie įgauna vilko formą ir joje išbūna visą pilnaties laiką nepaisant paros laiko.
Virsmas yra begalo skausmingas, ne visi jaunieji vilkai sugeba jį iškęsti ir išgyventi. Tik stipriausieji išlieka ir yra priskiriami savo šeimos gaujai. Vilkai retai atsiskiria nuo gentainių, grupėmis jiems saugiau nei būti po viena. Vieniši vilkai labiau pažeidžiami, sunkiau ištveria pilnatis.
Persivertę į vilko pavidalą, asmenys sunkai sugeba blaiviai mąstyti, pasidaro agresyvūs plėšrūnai.
Vilkolakiai stiprūs, todėl taip paprastai jų nesužalosi, juos kuriam laikui galima susilpninti ar netgi sustabdyti pasinaudojus kurpele ar sidabru. Seni ir galingi vilkai gali būti įgavę atsparumą šiems daiktams, todėl veikimas jiems gali būti minimalus.
Norint nužudyti vilką reikia išplėšti jo širdį ir nukirsti galvą.
.
WerewolvesFloriana Freya Withmore23 × May be Taken
Floriana viena iš nedaugelio vilkolakių, kuri nepriklauso jokiai gaujai. Tiesa, būt vienai, be gaujos yra be galo pavojinga, tačiau mergina jaučiasi daug saugesnė kai yra viena. Žinoma seniau mergina priklausė vilkolakių gaujai, tačiau iš jos pabėgo dėl tam tikrų priežasčių. Jos senosios gaujos alfa laikydavo ją uždaręs rūsį ir neleido jai patirti to džiaugsmo, kuri vilkolakis patiria kai išlaisvina savo viduje tūnantį vilką, o kai tai Floriana mėgindavo padaryti būdavo mušama. Tiesa paminėsiu ir tai, kad Floriana yra viena is nedaugelio likusiu gyvų "karališkųjų" vilkolakių ir kiekvienas, kuris vestų šią mergina turėtų didžiulę valdžią vilkolakių benduominėj..


Theodore Dannhaverusx/560 × May be TakenTeo yra buvusio gaujos  vado sūnus , dabar valdantis ir saugantis Dannhaverus vilkolakių klaną .(Gaujos pavadinimas gimė nuo šeimos pavardės )Į šią poziciją pateko nužudęs savo kraują ir kūną . Tėvą jis užpuolė po mesto jam iššukio dėl nevaldomos gaujos ir prasto vadovavimo. Nors jo tėvas buvo geras ir sąžiningas jau perkopęs amžių nebesugebėjo taip ryžtingai saugoti gaujos . Todėl po nukovimo visi be priekaištų lenkėsi naująjam vadui . Šiuo metu Theo susitikinėja su Selena kurią ir žadą priglausti po gaujos sparneliu nepaisant to , jog naująjį gaujos vadą įsimylėjusi Isabelle , jis tai moteriai nejaučia nieko kito kaip pagarbą kaip šeimos nariai .

Maja Sylver17 × May be takenPati jauniausia gaujos narė . Jos tėvai buvo atsiskyrę vilkai negyvenę gaujoje . Tačiau Maja pašaukė jos prigimtis kai ji sutiko Adrian , kuris ir atvedė ją į prieglobstį . Nuo to laiko ji atskiskyrė nuo tėvų ir leidžia laiką gaujoje . Nežino kur jos tėvai dingo , tačiau po išėjimo ji jų nematė . Kolkas dauk nesireiškiani ir gyvenanti gaujos šešėliuose turinti svajonę kadanors būti svarbia dalimi.
Isabelle Mullerx/487 × May be takenViena iš sesiausių gaujos narių . Isabellė buvo mylimiausia Theodoro tėvo , buvusio gaujos vado meilužė dabar besigriežianti tokios pačios aukštos pozicijos ir naujojo vado sąskaita . Nors ji iš paskutiniųjų stengiasi pasiekti Theodoro širdį atsako negauna o tai daro ją dar labiau įsiutusią . Sužinojusi apie Theo moterį ši jau kurpia planus kaip tą merginą reikėtų pašalinti nuo šilto kilimėlio šalia Theo.
Alderic Morrisx/165 × May be takenGaujoje gyvenęs nuo pat gimimo , per susirėmimą su vampyrais praradęs savo tėvus ir nuo to laiko pasikliaujantis tik savimi pačiu . Labai atsidavęs gaujai ir paklusnus . Tikra dievo dovana , problemų nedarantis vyrukas , kuris kaip įmanydamas stengiasi užsitarnauti gerą vardą gaujoje .Žinoma jį traukia viena žmonių mergaitė Victoria Lucas , su kuria jis jaučiasi kaip paprastas žmogus galintis daryti ką nori .
Paskutinį kartą redagavo Alexandra Clara Beaufort, 2017-09-28, 17:49. Redaguota 1 kartą


  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar
avatar
RašytiTemos pavadinimas: Re: Werewolves   2017-09-28, 17:46

http://i.imgur.com/KLI94FP.png pažymėkit kaip užimtą
Atgal į viršų Go down
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Re: Werewolves   2017-09-28, 17:48

Tuoj


  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Werewolves   

Atgal į viršų Go down
 
Werewolves
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: