admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Witches

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Witches   2017-09-21, 22:14Visi puikiai žinome apie senąsias, puikiąsias raganas, žmones su įgimtu polinkiu į magiją. Vienos gimsta su neišpasakytomis dovanomis ir su laiku jas tobulindamos tampa išties galingomis ir sunkai įveikiamomis, kitos priešingai, gimsta tik su polinkiu į raganavimą, tačiau didesnių galių įgyti nesugeba. Tokiu būdu į pagalbą pasitelkią demonus ar patį velnią, parduodamos jiems savo sielą ir taip atsiduodamos į juodosios magijos rankas.
Raganos iš prigimties yra geros. Pagrindinis jų galių šaltinis tai gamta ir jos teikiama energija. Tačiau, pardavusios sielą jos tampa atskirtos nuo pagrindinio galių šaltinio ir semiasi jėgų iš blogio ir demonų, kas joms leidžia be didelių pastangų įgyti norimų rezultatų. Tačiau, kekvienas gautas dalykas yra mokamas, ir šios smarkiai moka skolą demonams. Dėl pasiskolintų galių raganos lieka priklausomos nuo jų kai tuo tarpu gerosios turi dideles galimybes plėsti savo ekspresiją ir tobulėti.
Raganos mirtingos. Senėjimas suletėjęs tiek kiek leidžia jos asmeninis išprūsimas magijoje. Išvaizda niekuo neišsiskiriančios nuo paprastų žmonių.


WitchesChantelle Summers27/359 × May be Taken
Kitaip nei dauguma jos amžiaus raganų, Šantelė - savotiška atsiskyrėlė. Nors noriai bendrauja su visais, kurie tik pasiryžta, su gamta moteris susilieja tik vienumoje, tik tuomet, kai šios minčių ir galių netrukdo jokios kitos būtybės. Vis dėlto, net neišnaudodama visos savo galios potencialo, Summers - itin stipri, raganos geną savyje nuo pat gimimo nešiojanti moteris.

Mirjana Galey21/978 × May be TakenKadangi Mirjana į viską ir visus žvelgia pozityviai, su plačia šypsena veide, vargu, ar kas galėtų atspėti, jog ragana ši tapo tik pardavusi savo sielą. Gimusi garbingoje raganų giminėje, moteris negalėjo pakelti minties, jog yra paprastas žmogus, tad, jausdama nuolatinį spaudimą iš kitų šeimos narių, Galey pasirašė sutartį su pačiu velniu. Visgi, šios giminės niekino juodąją magiją, dėl ko moteris buvo atstumta ir palikta likimo valiai. Tačiau, nepaisant atstumimo, Mirjana išgyveno kur kas ilgiau už kitus šeimos narius, o metams bėgant ši tampa vis galingesne.

Kanani Wilson24/1345 × May be takenKanani, matyt, pati švelniausia šia žeme vaikštanti ragana. Nors kadaise dėl mylimo žmogaus pardavė sielą ir pasiryžo tapti juodąja, ši vis dar spinduliuoja gėriu, ir, nors atrodo itin jauna, yra kur kas labiau subrendusi nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Wilson myli gamtą, visiems linki tik gero, tačiau Benjamin myli dar labiau. Būtent jo pašonėje Kanani ima spindėti ir rodyti visą savo magijos potencialą, dėl ko judviejų meilė sulig kiekviena diena vis stiprėja.
Maxmilian Jones34/105 × May be takenVisą savo gyvenimą Maksimilianas niekino savo galias. Gimęs katalikų šeimoje, vyras nesuprato, kas vyksta su jo kūnu ir sugebėjimais, buvo engiamas bene visų brangiausių žmonių. Augdamas ir bręsdamas Maksas atitolo, pasidarė kiek apatiškas aplinkiniams, kas pasikeitė tik tuomet, kai atgyvenęs daugiau nei pusamžį, sutiko Mirjana. Būtent pastaroji atvėrė šiam akis, įrodė, kad magija - dovana, tad tik jos dėka Jones ėmė praktikuotis, o vis artimiau pažindamas Galey ima šiai simpatizuoti, deja, kol kas nesėkmingai, mat mano, jog vien iš išvaizdos yra jai per senas.
Benjamin Wilson37/2895 × May be takenNors iš išvaizdos, vargu, ar pasakytumėt, jog Benjamin kažkuo išsiskiria nuo kitų turtingų vyrų, vos su juo susipažinus tiesa bado akis - Benas juodosios magijos atstovas.  Kiek daugiau nei tūkstanį metų vyras praleido vienišas, praktikuodamasis ant visų sutiktų žmonių. Tai pasikeitė tik tuomet, kai klajodamas po pasaulį Benjamin vienoje iš daugybės genčių pastebėjo Kanani. Tai, matyt, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, mat net praėjus daugybei metų, Wilson sušvelnėja tik šios draugijoje, o kitam pasauliui vis dar atrodo toks pat žiaurus ir nuodėmingas kaip kadaise.
  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Witches
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: