admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Fairy

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Fairy   2017-09-21, 22:51Fėjos , tai magiški Dievo kūriniai savo prisitaikiusioje būsenoje atrodančios visai kaip paprasti ir normalūs žmonės. Tokios būtybės gimsta tik išskirtinėse kraujo linijose. Mėlyno kraujo turinčios begalinio grožio personos savo natūraliame būvyje atrodančios tarsi gležnos blyškios būtybės. Tačiau, esminis faktas jog vyriškosios lyties fėjų atstovai atrodo visai priešingai moterims. Jie stiprūs, labiau orientuoti į fizinę galią nei į magiškus gabumus.
Fėjos galingiausios tuomet kai yra grupėse, jos yra žmonių sergėtojos.Tarsi laimės ir gžiaugsmo nešėjos žmogaus gyvenimui . Dažniausiai pasirenka gėrio pusę nors yra ir išimčių, fėjų išdavusių savo prigimtį ir pardavusių sielą demonams. Tokios fėjos praranda savo magiškąsias galias, gali pasigirti tik tuo kuo jas varganai apdovanoja demonai laikydami jas kaip savo maistą.
Fėjos dėl savo išskirtino kraujo yra įtin medžiojamos ir geidžiamos, neretai priverčiamos atiduoti sielą ir paklusti vienam ar keliems demonų pakalikams. Tačiau, tvirtai laikančių savo įsitikinimus demonai nesugeba paveikti.
Fėjas galima nužudyti išgeriant visą jų kraują, išsiurbiant energiją ar tiesiog smarkiai pažeidus gyvybiškai svarbius organus. Pačios gali išsigydyti tik nesunkius sužeidimus.FairyJeanne Weberx/ 568 × May be Taken
Jos reikėtų vengti tiems, kurie nesupranta kandaus humoro, nemėgsta moterų, kurios savo intelektu, grožiu ir jėga gali nurungti juos pačius bei tiems, kurie neturi jai pasiūlyti nieko tokio, dėl ko jos akys sužibėtų. Didelių svajonių ir troškimų jos gyvenime nėra. Gyvena parduotą gyvenimą, pamiršdama žemiškus ir nelabai malonumus, bei atsiduodama savo tikslui; o jo siekia nepaisydama nieko ir įveikdama visas kliūtis pakeliui. Jai nėra nieko neįmanomo, uždrausto ar per daug rizikingo. Iššūkius priima išskėstomis rankomis, tik dažnai manais paprašo daugiau, negu kiti yra pasiruošę jai duoti. Ši mergina nėra tipinė savo rasės atstovė. Taip, ji žavi, o jos galios tik dar labiau padeda paskleisti jos prigimtinius kerus, bet visgi gėriu jos egzistencija nespinduliuoja.
Savo gabumus ir natūralų žavesį ji išnaudoja tikrai ne vyrus žavėdama, na bent jau ne tam, kad laimėtų jų simpatijas, o greičiau ištrauktų reikiamą informaciją iš jų galvelių, bei perduotų ją reikiamiems žmonėms. Ne kartą yra nukentėjusi, kai pati įsiraizgė savo paspęstose pinklėse, bet greičiausiai ją globoja angelas sargas, ir fėja visad išsuka savo uodegą..
Debbie Alvarezx/263 × May be TakenIš pažiūros, ji yra nosį riečianti lepunėlė, mat gimė turtingoje šeimoje, vienturte, augo lepinama ir gaudama viską ko tik jos širdis geidė. Dažnai stengiasi pasirodyti šalta, iš aukšto žiūrinti į kitus. Ir gal dėl to ji dažnai jaučiasi vieniša, o tas vienišumas suteikia jai rimtą stiprybės šydą, kuris nukrenta tik merginai palūžus toliau nuo nereikalingų akių. Tačiau ji turi didelę širdį, sugeba mylėti, bet tik tuos asmenis - kurie to nusipelno. Mergina yra karingos širdies, visad siekia savo tikslų, linkusi pasisaugoti. Turi kandų liežuvį, bet dar kandesnės yra jos tylios įžvalgos, kurios padeda atsirinkti ją supančius asmenis.

Julian Weberx/344 × May be takenJaunesnysis Jeanne brolis. Kaip fėja, Julianas nėra blogas. Dažniausiai jis būna draugiškas ir linksmas, tiesa, gan uždaras. Tačiau vaikinukas negaili šypsenų tiek savo atspindžiui veidrodyje, tiek visiem esantiem aplinkui. Žinoma kaip ir kiekvienai būtybei, būna ir prastų dienų. Tuomet geriau netyčia gaiduko nepaspausti ir neaktyvuoti jo pykčio bombų. Vyras supyksta retai, bet kai taip įvyksta, tai būna jau ilgą laiką kauptos negatyvios emocijos, todėl tam nelaimėliui, kuris perpildo kantrybės taurę, tenka patirti siaubo su kaupu. Bet neskaitant tokių proveržių, ši fėja yra tikrai geras ir mielas padarėlis. Kaip iš pasakų, tik su blizgančia suknele nelaksto. Kitaip sakant, visiška savo sesers priešingybė, gal todėl jiedu ne įtin palaiko ryšius.
Lloyd Rodgersx/847 × May be takenŠiknius ir asilas, tikriausiai du puikiausiai šį vaikiną apibūdinantys žodžiai. Jis tipinė fėja, kuriai didžiausias prioritetas bei interesas yra jis pats. Myli vaikinas save be galo ir be krašto, ir puikiai moka maskuoti savo silpnybes ir minusus. Bendrauti jis dažniausiai linkęs draugiškai, tačiau niekada nepagaili savo fėjos žavesio, nes jam tikrai labai patinka žmonių dėmesys. Gražios merginos jam yra be proto svarbus dalykas. Kartais sugeba prisišaukti ir nepageidaujamo dėmesio, tačiau niekada nesidrovi žmonių nepatinkančių kuo toliau nuo savęs pasiųsti. Šiaip yra pakankamai linksmas žmogus, atviras, tiesmukas, spontaniškas, pirma padarantis, o tik tada pamąstantis, be to labai irzlus, gali visą laiką šypsotis, o galiausiai užsiraukti praktiškai dėl menkiausio žodžio.
Christina Alvaradox/1438 × May be takenIš prigimties gana linksmas ir optimistiškas žmogus, tačiau be galo aštraus liežuvio savininkė. Kartais net nenorėdama savo juokais sugeba žmones iki ašarų privesti. Nors dažniausiai dėl to per daug nesielvartauja, o tiesiog kaltina kitus humoro jausmo neturėjimu. Turbūt didžiausia merginos yda yra nežmoniškas jos užmaršumas, kuris pas ją apsigyveno jau paauglystėje. Jos atmintyje saugoma tik svarbi informacija, tad jei šis žmogus prisimena tave, verta jaustis išskirtiniu. Christi atrodo gimė gražioje šeimoje, tačiau nuo vaikystės su tėvais nesutarė. Kadangi šios tėvai buvo turtingi, ar net kartais vadinami milijonieriais, šie žinoma norėjo, kad mergina, kaip ir jos vyresnysis brolis, prisidėtų prie šių verslo, tačiau ji to padaryti visai nenorėjo, kadangi visada buvo meniškos prigimties. Dėl savo stipraus charakterio mergina sugebėjo tėvams pasipriešinti šiuo aspektu, tačiau viskas apsivertė, kai šį įsimylėjo savo įbrolį. Tėvas tai sužinojęs juos atskyrė ir privertė užmiršti vienas kitą. Tačiau tikrai meilei sutrukdyti negali niekas, tiesa? Po kelių metų Christina ir vėl sutiko savo įbrolį ir su juo pradėjo laimingą gyvenimą, tačiau tokia idilė netruko ilgai. Apie tai sužinojusi fėjos mama viską pranešė šios tėvui, o jis, būdamas žiaurus ir negailėstingas padarė taip, kad Christidaugiau niekada savo įbrolio negalėtų pamatyti. Vaikinas žuvo auto avarijoje, kuri atsitiko "mistiškomis aplinkybėmis", tačiau ji žinojo, jog tai jos tėvo darbas ir iki dabar siekia keršto.
  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Fairy
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: