admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's : 241
posts : 2030
fc : ♠Olivia Culpo♠
RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   2017-09-23, 14:45TaisyklėsRead this  Vis dėl to, taisyklės ir informacija reikalinga visur.

† Registruojamės vardu, pavarde ar keliais vardais ir pavardėm, neišdarkom vardų ženklais ir bučkiais.
† Prisijungimas, tačiau nerašymas, arba prisijungimas ir floodinimas off topice nėra aktyvumas. Nesvarbu, kad esante online kiekvieną dieną, veikėjus atiduosime tiems, kurie su jais ir pavaidins.
† Neribojame postų ilgio, galite rašinėtis ir po du žodžius ir po du puslapius. Tik pagalvokite, ar jums patiems taip smagu:)
† Veikėjai atiduodami po 7 dienų nesilankymo, o veidai- po 5 dienų. Mes visi žmonės, užimti žmonės, todėl nereikalaujame no-lifinimo, tačiau jei registruojatės, vadinasi norit vaidinti.
† Vietų skaičius neribojamas, tačiau turėkime proto ir neprisiimkime meet kai turime krūvą kitų, neužbaigtų meet. Išimtis jei dingsta meet kompanjonas.
† Jei vaidinate daugiau nei dviese, nedarykite balagano, laikykitės postų eiliškumo.
† Avatarų dydis 200x300
† Nedarome diskusijų šeimų, biografijų ir rpg temose. Tam yra offtopic ir PM.
† Būkime geri ir neverbuokite mūsų narių lankytis kažkur kitur PM. Tam yra banerių mainykla, ir mes mielai pasidalinsime reklama.
† Veikėjų skaičius ir lytis nėra ribojama. Tačiau visi veikėjai turi būti vienodai aktyvūs. Apleidus nors vieną veikėją, jis be gailesčio bus atiduotas pirmam norinčiam.
† Žmogus gali keistis veikėją AR veidą tik praėjus 2 savaitėm nuo paskutinio keitimo. Tai galioja žmogui, ne veikėjui, tad jeigu turite 3 veikėjus, nereiškia, jog galėsite kiekvieną keisti kas dvi savaites - tik kažkurį vieną iš jų. Niekas nestovi su peiliu jum už nugaros, kad greičiau ir bet kaip užsiregistruotumėt, neliepiam iš karto kurtis veikėją ar biografiją, tad turite laiko apmąstyti ko iš tiesų norite. O ir taip nesimaišys nauji nariai.
† Mes už būtinumą susikurti biografiją. Tai galite padaryti per savaitę, jei reikia per dvi, ar ilgiau. Tai sunkus, laiko užimantis darbas, tačiau kitiem tikrai reikalinga norint žinoti su kokiu žmogum jie turi reikalų, su kokiu žmogum jie nori susitikti ar plėtoti santykius.
† Nevaidinam nenugalimųjų, visi turi kažkokių silpnybių. Gal ir nesmagu, tačiau leiskit ir jūsų personažui pralaimėt, užuot visad laimėjus
† Žudyti galima, tačiau tik su abipusiu noru, ir pranešus administracijai.
† Virtimas vampyru neribojamas, visiškai laisvas. Tereikia pranešti tam tikroje temoje apie pervertimą ir būsite perspalvoti. Forume perversti vampyrai neturi apsaugos nuo saulės, tar rpg metu turėsite ją susiveikti.
† Administracija visada padės bet kokiais klausimais.
20. Išgalvoti veikėjai negali viršyti 3000 metų kad nebūtų neatitikimų dėl istorijos .

[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
♡ I'll take with me the polaroids and the memories.
Out of all the galaxies, constellation of stars, billions of people, and our paths collide. Don’t you ever realize how magical it is?
Atgal į viršų Go down
http://enchantedtragedy.forumlt.com
 
Taisyklės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: Everything you need in our world-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąPereiti į: