admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Hunters

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Hunters   2017-09-24, 15:43Medžiotojai yra naktinio pasaulio ir žmonių sergėtojai. Kai kurie jų tik paprasti žmonės, kai kurie gali būt užkeikti raganų ar panašiai. Tačiau vienaip ar kitaip jie yra mirtingi, todėl juos galima nužudyti kaip paprastus žmones.HuntersGabriella Skye Marshall22 × May be Taken
Gabriella užaugo ganėtinai didelėje ir stiprioje ir įtakingoje medžiotojų šeima. Jau nuo pat laiko, kai jai tebuvo vos 14 metų, ji buvo mokoma apsiginti. Galiausiai bėgant laikui, mergina buvo mokoma įvairiausių kovos technikų. Iš pat pradžių Gabriella nesuprato, kodėl taip svarbu žudyti antgamtinius padarus. Nesuprato kokia iš to nauda. Net kai ir tėvai jai papasakojo apie prieš daug metų buvusį antgamtinių būtybių karą, kuriame pasak legendų dalyvavo ir jos artimieji bei buvo nužudyta daug žmonių. Tačiau net ir tuomet svarbiausias merginai klausimas buvo kodėl? Galiausiai, kai merginos brolis buvo nužudytas, mergina suprato, kodėl ji privalo išžudyti visas antgamtinių būtybių rases. Vienintelė emocija, kuri merginai ir teliko buvo kerštas. Tačiau bėgant metams ją tai užvaldė.  Žudymas tapo antroji jos dalis. Ir visa problema tame, kad nei vienas Marshall'as nežinojo apie jų šeimą lydinti prakeiksmą, kuri egzistuoja daugiau negu 500 metų.
Garret Youngx/344 × May be takenDaugelį metų vaikinas gyveno paprastą žmogaus gyvenimą. Nei vienas iš jo šeimos nežinojo apie antgamtinį pasaulį. Young šeima buvo paprasti miestelio gyventojai. Alexander sužinojo apie demonų pasaulį visiškai atsitiktinai, kai vaikščiodamas tamsiomis miesto gatvėmis pamatė negyvos savo merginos kūną su įkandimo žymėmis. Nuo to laiko vaikinas ėmė treniruotis, mokinosi kovos technikų.
George Bowman23 × May be takenVaikinas kilęs iš vienos, nedidelės ir ne itin žinomos medžiotojų šeimos.  Vaikinas sulaukęs penkiolikos metų  buvo mokomas kovoti, apsiginti ir panašiai. Tuo metu būdamas dar mažas berniukas vaikinas nežinojo kodėl to reikia, tačiau sulaukęs 18tojo gimtadienio sužinojo visą tiesą koks tamsus ir paslaptingas yra pasaulis. Iš pat pradžių vaikinas nenorėjo turėti su tuo nieko bendro, išsikraustė iš namų. Tačiau praėjus dvejiems metams, kai pats vos nemirė nuo vilkolakio užpuplimo, suprato, kad apginti kitus žmones yra būtina.  
Aaron Douglas24 × May be takenVaikinas niekuomet neįsivaizdavo koks iš tiesų tamsus gali būti pasaulis. Tačiau jo šeima medžiotojų geno neturi. Visą tiesą apie šį pasaulį jam atskleidė Gabriella. Vis dėl to Aaron panoro tapti viso to dalimi, nors jam buvo kalbama, kad tai yra per daug pavojinga. Kelis metus besitreniruodamas vaikinas išmoko ganėtinai daug, todėl jį galima laikyti vienu iš stipriausių medžiotojų. Tačiau žudymas, pavertė jį žiauriu, agresyviu ir beveik nieko nejaučiančiu žmogumi. Vampyras ar ne, tačiau kiekvieną kartą jam tekdavo matyti mirštančio akyse norą tęsti savo gyvenimą ir būtent tai vaikiną labiausiai ir paveikė.

  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Hunters
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: