admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Others

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Others   2017-09-24, 17:35Tai - padarai, nepriklausantys nei vienai iš išvardintų rūšių . Kekvienas asmuo, susigalvojęs būtybę, kurios nėra sąraše, privalo ją aprašyti bent keliais sakiniais savo gyvenimo aprašymuose.OthersNathaniel Parker25/2000 × Already with us
Nathanielis raganos ir vampyro hibridas gyvenantis jau 2000 tūkstančius metų . Gimė netyčia kai jo motina ragana buvo išprievartauta vilkolakio ir palikta naktyje . Gimęs netyčiukas iškarto prarado ir savo mortiną , kuri mirė gimdydama . Vaikas atsidūrė žiauriame ir negailestingame pasaulyje-vaikų namuose. Tačiau vaikis buvo ne iš kelmo spirtas, sugebėjo palaužti visus ten gyvenusius vaikus ir pasidaryti ten savas. Visus bandziusius jį įsivaikinti priversdavo išeiti iš proto arba jie mirdavo atsitiktine mirtimi. Sulaukęs pilnametystės ir išėjęs iš vaikų namų klajojo po pasaulį šėldamas. Niekada nebuvo įsimylėjęs net nežinonką reiškia šitas žodis . Moterimis tiesiog naudojasi . Nors atrodo begalo mielas ištiesų yra nestabilus vyrukas.
Isabelle Muller22/487 × May be takenIsabellė yra į akis nekrentanti, ramų gyvenimą gyvenanti moteris . Užsiima menine veikla , paslapčiomis yra įsižiūrėjusi vilkolakį Theodore . Kadangi vilkolakis dažnai užsuka į jos meno galeriją, ji vis puoselėja viltis jo atžvilgiu, nors atsako ir negauna . Yra nimfa, todėl be galo mėsta gamtą, kur ir praleidžia didžiąją laiko dalį.
Alessandra Degiz22/58 × May be takenGyvenimo mėtoma moteris , užaugusi vaikų namuose . Palikta tikrų tėvų vos kelių mėnesių, tačiau išaugusi stipria ir nepriklausoma moterimi . Šiuo metu užsiima privačia veikla policijos nuovadoje . Iš tiesų yra metamorfė, tačiau savo prigimtį slepia . Visai neseniai buvo užpulta vietinio vagies , besigindama jį nužudė todėl dabar yra kankinama košmarų.
Michael Devius27/2000 × May be takenMichael yra žiaurus ir negailestingas demonas į žemę atsekęs paskui Selene Whitmore. Moterį , kurią bando susigrąžinti . Nepaisant šio jo tikslo nepraleidžia progų pasimėgauti šiuolaikinio gyvenimo malonumais. Net nesistengia apsimetinėti geresniu nei yra , be jokios sąžinės graužąties žudo ir kankina jaunas skaisčias mergeles. Suteikdamas savo sielai džiaugsmo .
Maja17 × May be takenMaja visa savo vaikystę, jautėsi išsiskirinti iš savęs, mergaitė jautė, kad jos viduje kažkas negero vyksta, tačiau ji niekados nesuprato kas tai. Ji yra vienintelė išlikusi palikuonė su drakonės genu . Jauna aikštinga mergaitė, kurios charakterį vis labiau perima joje tūnanti pabaisa . Maja nesupranta, kas jai darosi , todėl gydosi psichiatrinėje dėl neaiškaus savo elgesio.  
Elena White19 × May be takenVisą gyvenimą merginą manė esanti "nenormali". Nuo mažų dienų ji sugebėjo matyti mirusiųjų sielas, kurios turėjo nebaigtų reikalų šiame pasaulyje. Elena niekados neatsisakė padėti savo naujiems draugams ir išpildyti jų norus. Nors mergaitės gyvenimas ir buvo sunkus, ją laikė nenormalia, kuri šnekasi su dvasiomis. Ji su tuo susigyveno, tačiau vieną dieną viskas pasikeičia. Ji sutinka Soul Reaperį Damoną, kurį pamato atliekant savo darbą. Nuo tos dienos merginos gyvenimas pasikeičia visam laikui,  Elena atrodo lyg du vandens lašai panaši, į jo buvusią meilę, tačiau ji seniai mirusi, tik jos sielos fragmentai atgimė Elenoje. Tai ir leidžia merginai matyti dvasias ir joms padėti. Tačiau dabar viskas pasikeis, Damonas privalo išsiaiškinti, kodėl ji panaši į jo mylimąją, tačiau ar jam pavyks tai išsiaiškinti? Ar Elena pamils jį?  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
 
Others
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Outside game zone :: Senos temos-
Pereiti į: