admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Onyx

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Onyx
In order for the light to shine so brightly, the darkness must be present.
avatar
avatar
In order for the light to shine so brightly, the darkness must be present.
lav's : 184
posts : 938
fc : matt daddario
RašytiTemos pavadinimas: Onyx   2017-10-06, 16:48

Onyx
##. original warlock / m. daddario / 20 - 500
Nuodėmingas vaikas, tačiau gimęs iš meilės. Selene nespėjo pasakyti Alexander kad laukiasi nuo jo, nes jis greitai vedė kitą ir tapo karaliumi. Oniksas gimė iš didžiausio keršto, nes vos valanda prieš gimdymą Selene prakeikė mylimąjį bei sunaikino jo žmonos sielą. Didžiausio keršto pojūtis ir tyra naujagimio siela padarė stebuklą. Oniksas gimė tiek su balta, tiek su juoda magija, kurias abi per visus tuos metus vaikinas išmoko valdyti, bei išsiugdė gebėjimą jas abi padovanoti kitiems. Būtent Oniksas yra laikomas gėrio ir blogio svertu, laikydamas jį tiesiai. Sunaikinus baltąją vaikino magiją, tokia magija išnyktų visame pasaulyje, tą patį padarius su juodąja magija, iš pasaulio išnyktų ji. Fiziniu amžiumi peraugęs mamą, Oniksas nusprendė, kad jam laikas keliauti savais keliais, tad atsisveikinęs su mergina, kuri jį pagimdė ir išaugino, bei pažadėjęs greitai pasimatyti, vaikinas pasuko savais keliais. Pirmas jo noras buvo surasti savo tėvą, apie kurį Selene sūnui niekada net neužsiminė.
Pirmuosius paieškų metus jis buvo pasišventęs vien šiam tikslui, išbandė viską, taip pat ir magiškus būdus susekti reikiamą asmenį, tačiau viskas rodė, kad raganiaus tėvas paprasčiausiai neegzistuoja, o gal tiesiog seniausiai miręs, tad galiausiai vieną tikslą pakeitė kitas. Savarankiškai ėmėsi savo galių tobulinimo. Tame savęs ieškojimo kelyje kartą eksperimentuodamas, visai to nesitikėdamas įsmuko į savo paties šešėlį taip atsidurdamas paralelioje erdvėje, kur egzistavo tik pilkuma ir sutemos. Užtruko keletą dienų, kol jam pavyko grįžti atgal, tačiau tai vaikino anaiptol neišgąsdino, o tik pakurstė smalsumą, kaip galėtų įvaldyti ir panaudoti tokį atradimą. Su laiku ateinanti praktika parodė, kad tos sutemos - tai mirusiųjų žemė, o žvelgiant pro jas į gyvųjų pasaulį, dingsta visi apžavai, jei tokių esama, pasirodo tikrieji pavidalai tų, kurie slepiasi po maskuojančiomis kaukėmis. Suprato, kad kelionė šešėliais yra kur kas greitesnė, nei kelionė paprastais keliavimo būdais. O taip pat paaiškėjo, kad piktnaudžiavimas sutemų teikiamais pliusais, sunkia iš jo fizines jėgas.
Per visą savo gyvenimo kelionę, Oniksas susirado draugų, bet kur kas daugiau radosi priešiškai nusiteikusių jo atžvilgiu, ir tikrai ne todėl, kad jis į tai jokio indėlio neįdėjo. Ne vienas būtų norėjęs sunaikinti savimi pernelyg pasitikintį, egocentrišką ir šiaip dažnai užknisantį padarą, jei ne ta jo sąsaja su pasaulio magija. Tačiau susibūrusi grupelė įvairiausio plauko sutvėrimų sugalvojo planą. 1905-taisiais Oniksas dingo. Tiesiog dingo taip, kad niekas, net jo paties motina nesugebėjo jo surasti, o juk tikrai stengėsi. Vis tik sūnus, nors ir matomas rečiau, nei norėtųsi. Vaikino priešai džiūgavo, o draugai ir artimieji sunerimo. Juk su juo taip daug pastatyta ant kortos.
Nežinia, kiek tiksliai truko jo kalinimas, nes būtent tai jį ir laikė atokiai nuo visų. Niekas kol kas tiksliai nežino, kaip jam pavyko ištrūkti. Prieš keletą savaičių Oniksas pasirodė Bleumonte. Nusiteikęs taikiai ar karingai - laikas parodys.

Kaip ir pridera normaliam Svertui, Oniksas nėra nei visiškai geras, nei absoliučiai blogas. Kadangi jo turima magija tiesiogiai susijusi su visos likusios pasaulio magijos išlikimu, ši tarytum pati laikas nuo laiko nukreipia vaikiną viena ar kita linkme, išlygindama pusiausvyrą. Taip jis gali reikalui esant paaukoti nekaltą sielą, o kartais priešingai - grąžinti atimtą. Kas sieja artimus ryšius, tai Oniksas nėra linkęs įsipareigoti, nes tai jį varžo ir riboja laisves, kuriomis vaikinas gyvas, tačiau tai anaiptol netrukdo užmegzti trumpalaikių, paviršutiniškų santykių, paremtų nauda ar malonumais. Dažniausiai niūrus ir savo stotu perspėjantis aplinkinius geriau nesiartinti, kartais sugeba nuslopinti šią savo savybę, bei pasilinksminti iš širdies ar tiesiog užmegzti naują pažintį.
It is better to light a candle than curse the darkness.


we all have darkness inside of us
There are different kinds of darkness. There is the darkness that frightens, the darkness that soothes, the darkness that is restful. There is the darkness of lovers, and the darkness of assassins. It becomes what the bearer wishes it to be, needs it to be. It is not wholly bad or good.
Atgal į viršų Go down
 
Onyx
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Witches-
Pereiti į: