admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Selene d’aramatiz

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Selene D'aramatiz
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
avatar
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's : 241
posts : 2030
fc : ♠Olivia Culpo♠
RašytiTemos pavadinimas: Selene d’aramatiz   2017-10-10, 17:25

Selene D'aramatiz
##. Original Witch /Olivia Culpo / 18/+2500
Prieš daugiau nei 2500 metų , Vienoje iš Kanza genties šeimų gimė antras begalo lauktas vaikas . Taip , pasaulį išvydo skaisčios odos , aksominių plaukų sąvininkė . Mergaitė buvo pavadinta Selenės vardu .Gyvenimas šeimoje buvo daugiau nei geras , mergytė augo stiprėjo ir gražėjo su lyg kiekviena diena . Ji buvo mylima ir globojama netik tėvų bet ir vyresniojo brolio , kuris buvo jai tarsi apsauginė siena neprileisdavęs nieko prie auksiaplaukės .
Po metų , jų šeimą papildė dar viena givybė , tai buvo jos jaunėlė sesutė . Tokia žavi tamsiaplaukė mergaitė , Selenė kaip mat pamilo mažąjį stebuklą . Tačiau vaikystė bėga ir prabėga taip greitai , jog sureaguoti nespėji . Gaila tačiau aukdamo Selenė atsiskyrė nuo brolio ir sesers , tapo uždaresnė savyje , tik didelės negandos užpuolusios jų kaimą privertė vėl suvienyti jėgas su savąja šeima , tačiau bėdos po viena nevaikšto užklupęs maras ir tai jog jie liko tik tryse ,privertė juos bėgti . Bėgo ilgas dienas ir naktis , kol Myles atrado kažką neįtikimo tuščioje laukymėje . Tai buvo išsigelbėjimas , alkani ir ištroškę net nenumanė , kad tai kas yra tame šulinyje pakeis jų gyvenimus amžiams .
Įgavę galias , pajutę neapsakomą pilnatvę savyje jie nusprendė niekada nesiskirti . Po gerų keliolikos metų ilgo gyvenimo ir klajonių jie atsirado vienoje begalo gražioje žemėje . Tai buvo Ravenos ir jos vyro valdoma tvirtovė , Selenė nors ir buvo tyra ir begalo miela visgi palaikė savyje juodosios magijos pusę . Paviešėjusi ir kartu su seserimi apdovanojusi Raveną ir Alexandrą išskirtinomis galiomis ji atsiskyrė nuo savo šeimos .
Keletą metų ji nieko negirdėjo iš savo brolio ar sesers , mylėjo juos . Tačiau jos savitas būdas leido jai keliauti ir pažinti dar neatrastus kraštus , būtent šių kelionių metu ji sutiko vyrą .  Jauna ir patikli mergaotė susižavėjo stipriu, raumeningu karališkosios armijosvadu . Tuo metu Selenė dar nenutuokė kiek daug ta meilė jai kainuos .
Žavus vyras pakerėjo jauną paprastą kaimo merginą , judviejų meilė  buvos tipri ir rodėsi nenugalima , ilgas dienas negalėdavę pasitraukti vienas nuo kito buvo įsitikinę jog taip bus amžinai , ir viena naktis . Lemptinga naktis užtvirtinusi jų meilę buvo kažkas tyro ir nepakartojamo . Po šitiekos metų , Selenė jautėsi gyva ir laiminga .
Tik rytas , ankstus rytas ir Karaliaus karo sušaukimas sugebėjo stoti jiems skersai kelio . tas rytas buvo pražutingas , pati to nesuvogdama Selenė palydėjo savo vyrą pačiai gyvatei į nasrus . Ji žinojo , buvo girdėjusi jog karalystę puola kraujo ištroškęs drakonas , ir kaip buvo galima nuspėti jos Alexandras buvo pakviestas būtent tam , jog karaliui atneštų to slibino galvą . Buvo sunku mylimą vyrą išleisti į nežinomybę , tačiau jo duota priesaika jog jis gryš pas ją , ir jie amžinai bus kartu bei viską vainikuojantis bučinys atrodė privertė ją patikėti laiminga pabaiga .
Selenė laukė , dienas ir naktis neleisdama sau sudėti bluosto ji vis žiurėjo į mėnulį ir žvaigždes tikėdamasi nepamatyti krauju apsruvusio dangaus . Ir ji sulaukė , jos vyras visų šlovinamas žengė karalystės keliais rankose nešinas nukirsdintą slibino galvą . Visa minia sugužo į pilį , į atrodo vainikuojančią akimirką kai visi žmonės buvo išgelbėti nuo pragarao kančių .
Ir karaliaus žodžiai , taip šaidžiai ir skaužiai nuskambėję jos galvoje . Jos vyrui , Alexandui kaip dovana už išgelbėtą karalystę buvo įteikta Prinsesės Alenės ranka . Širdyje ji tikėjo , norėjo tikėti jog jų meilė yra galingesnė už viską , tačiau jo ištarti sutikimo žodžiai pervėrė jos širdį tarsi apnuodyta strėlė . Skausmas krutinėje ją draskė išvidaus tarsi milijonas šukių . Ir tai buvo tobulos pasakos pabaiga , Selenės širdis sudužo , svajonės išsisplaikstė vėjyje .
Sūrioms ašaroms bėgant skruostais ši nesugebėjo susivaldyti , stovėdama salės gale įsiveržė į priekį paskutinį kartą pažvelgdama jiems į dar gyvas jų akis . Selenės širdis pamažu sustingo , apsiniaukdama Naftos tamsumo skraiste , ji prakeikė savo vyrą ir jo būsimą žmoną pavertė  bejausme butybe . Tuo metu Selenė sunaikino visą gėrį buvusį savyje , jos šviesias garbanas  pakeitė tamsūs plaukai o akys apsinaiukė tuštuma .
Karaliaus rūmuose ji neužsibuvo , skausmo vedina ji išėjo iš pilies bei gryžusi į jų buvusius namus susirinko visus savo daigtus ir išvyko . Po keletos dienų , kai atrodė jog blogiau jau būti nebegali ši pasijuto esanti nėščia .  Taip , savo įsčiose ji nešiojo Alexandro nuodėmės vaisių .
Kad ir kokia ji įsiutusi pikta ir nusivylusi buvo  kudikį pasiliko , tuo metu nusprendusi susirasti savo brolį ir seserį. Vietos nustatymo burtais ši netrugdoma pasiekė jų buvimo vietą , jie priėmė ją atgal ir saugojo visą jos nėštumo laikotarpį .  
Gimdymas buvo sėkmingas , tamsiauplaukis  begalo gražus ir toks tobulas vaikutis išvydo šį žiaurų pasaulį . Ir atrodė jog Selenės širdis bent akimirkai vėl sugebėjo plakti .  Tačiau jo akys , buvo tokios panašios į jos mylimo vyro jog kaskartą pažvelgusi į savo kūdikį ji jausdavo netik negalinę meilę tačiau ir skausmą .
Metai bėgo , jos berniukas augo . Ji mylėjo savo vaiką  davė jam viską ką galėjo geriausio tik apie tėvą nesakė niekam . Buvo perdaug skaudu apie tai kalbėti . Tačiau metai ėjo ir jos vienturtis sūnus pradėjo gyventi sau .
Gyveno toliau ir Selenė , visus metus įkalinta ne ką mažesniame prakeiksme nei jos išdavikas mylimasis ir jo naujoji moteris . Buvo skaudu nesugebėti išplėšti jo iš savo širdies , todėl ieškodama būdų tai padaryti ji pasinėrė į juodosios magijos pinkles , ji sėjo nepykantą visur kur tik ėjo, didžioji Myles nuopelnų ištiesų buvo padaryti Selenės ir tik tai kurį laiką jai leido gyventi negalvojant apie skaudžią praitį .
Tačiau atėjo laikas kai Myles Selenė ir Maia pasiryžo sukurti magišką miestą , patalpinant į jį visus karalysčiu gyventojus į vieną vietą su atvirais portalais į buvusias karalysčių platybes . Po kurio laiko atsirado Bleumont miestelis .
Čia Selenė mėgino susikurti kitokį gyvenimą , tapo žymia psihiatre . Įkūrė savo Psihiatrinė ligoninę , ir mėgino pamiršti tai kuo tapo ir bent kurį laiką gyventi lyg normalus  žmogus . Rado žmogų , vampyrą kuris sugebėjo kiek arčiau priartėti prie moters . Kurį laiką jie gyveno kartu , tačiau ji taip ir nesugebėjo pajausti jam nieko daugiau kaip šltus jausmus . Nesugebėjo iš savo minčių ir širdies išmesti Alexo , ir taip vėl prasidėjo savotiškas kankinimasis ir pyktis , jog net gi dabar kai nebėra karalysčių priespaudos ir įstatymų jie vistiek yra taip toli vienas nuo kito .
Kaip bebūtų skaudu , naujasis jos vyras nesugebėjo susitaikyti ir mėgino priversti ją jam paklusti ir per prievartą mylėti . Tačiau štoks jo planas kainavo jam givybę , kai naktį po jo nevykusio bandymo ją užkalbėti ji išdarinėjo jį ant virtuvės grindų
O dabar , moteris liko viena su savo vaiku žinodama jog kažkur vaikšto jos dalelė širdies..

you'll never know the psychopath sitting next to you♡ I'll take with me the polaroids and the memories.
Out of all the galaxies, constellation of stars, billions of people, and our paths collide. Don’t you ever realize how magical it is?
Atgal į viršų Go down
http://enchantedtragedy.forumlt.com
 
Selene d’aramatiz
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Witches-
Pereiti į: