admins
Welcome
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs, kur keisčiausios legendos pasirodo esančios ne išgalvotos, o tikros, tai vieta, kiekvienam tapti kuo jis tik nori. Tai miestas, kuriame nei vienas žmogus nesensta, kur nėra ligų ir negandų. Čia nerasite oro uostų ir įprastų visiem pažįstamų miestų ir šalių. Čia magiški portalai žmones gali perkelti į visai naujas, niekam negirdėtas karalystes, į žemes, kur gyvuoja milžinai ir žmogėdros, kur sutikti vienaragį ar drakoną yra normalu. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo?
beautiful ones
Kitas veikėjas:


Share | 
 

 Jeanette Adkins

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Jeanette Adkins
Then this is how the world ends. In rage and blood and fire
avatar
avatar
lav's : 83
posts : 578
fc : Emma Dumont
RašytiTemos pavadinimas: Jeanette Adkins   2017-10-11, 11:56

Jeanette
##. Witch (Shapeshifter) // 25 // Emma Dummont
Jos mama buvo, pavidalą keičianti raganą. Jeanette gyvenimo pradžia nebuvo ypatinga. Šeima kaip šeima, ji buvo visai laiminga. Tik ketverių metų mergytės mama susirgo sunkia liga, su kuria kovojo net penkerius metus, tačiau nesugebėjo jos įveikti. Kai mama prieš mirtį pasakė Jeanettei, kad ji labai stebuklinga mergaitė, turinti magiškų galių, mergina visaip jas mėgino atrasti. Vienos nori būti princesėmis, kitos modeliais, trečios daininkėmis. Jen, visada norėjo turėti magiškų galių, kad galėtų pastatyti į vietą tuos, kurie tyčiojasi iš merginos, ar mėgina ją skaudinti. Deja, visos galios kurių ji sulaukė- gebėjimas pakeisti pavidalą. Nusivylimo skausmas tikriausiai skaudesnis nei prarasta meilė ar sudaužyta širdis. Kai, atrodo, didžiausias noras tampa realybe, o realybėje tai yra tik kvailas pasivertimas į kažką kitą, ji tiesiog nustojo tikėti stebuklais. Po vieno nakties nuotykio yuo metu paauglė mergina, vos sulaukusi devyniolikos, pastojo. Tas kas turėjo būti vaiko tėvas, pasirodo buvo susižadėjęs su kita, aiškiai pasakydamas Jeanettei, kad tai tebuvo vienas kartas, kad jis nei su ja, nei su vaiku nenori turėti nieko bendro, mergina susikrovė daiktus ir išvyko. Nebuvo lengva, bet tuo metu likusi sunkiausioje gyvenimo akimirkoje visiškai viena, ji regis išmoko į viską žiūrėti kitaip, matyti pliusus ten, kur anksčiau matė tik minusus. Ir tuo naudotis. Bėgant metams, gebėjimas pakeisti pavidalą, atrodė kaip niekad dėkingas ir naudingas. Jo dėka, moteris susikrovė milžiniškus turtus. Oh, kiek ji prisiėmė skirtingų vaidmenų, asmenybių... Ji nebuvo blogas žmogus, bet gavusi pakankamai gyvenimo rykščių, tiesiog nebebuvo naivi, ir išmoko, kovoti būtent už save, ir pirmiausia statyti visur save, na, neskaitant jos sūnaus, kuris jai visad bus aukščiau už viską. Atvykusi į mažą miestelį, ji pagaliau leido sau ramiai gyventi, auginant dabar penkerių metų sūnų.

Iš pažiūros rami ir trapi, iš tiesų moteris yra tvirta, sunkiai palaužiama morališkai, pasitikinti savimi. Gyvenime patyrusi nuopolių ir visko, tačiau vis tiek per jį eina tvirtai ir iškėlusi galvą, vedama savo siekių ir tikslų. i moteriškai žavi, šilta asmenybė, rūpestinga tiems kurie jai rūpi. Neabejotinai paslaptinga - ji daug nekalba apie save, neatskleidžia visų detalių nes mėgina išlaikyti tą paslapties šydą, o ir nemėgsta jaustis "visiškai išrengta". Labai nenuspėjama, greitai mąsto, ir moka rasti išeitį iš praktiškai bet kokios situacijos. Mėgsta valdyti situaciją, nekenčia jaustis silpna. Visada apsimes ir atrodys tvirta, net jei ir viduje yra kitaip, per daug metų ji išmoko stovėti tvirtai ant savo kojų. Pernelyg neprognozuojama, nes net ir ji nežino, ką sugalvos kitą akimirką. Viduje yra aistringa ir jausminga, tik to išreikšti neturi kaip. Moka parodyti nagučius kai pavojus žvelgia į akis, ar kai reikia ginti tai kas jai rūpi. Jeigu myli, tai tik visa širdimi. Šalta kaip ledas, nors tiksliau tokia yra jos kaukė. Dažnai atrodo sunkiai prieinama, bet taip yra tik todėl kad ji bijo kažką įsileist, tačiau jeigu jai parodysi, kad tau nors šiek tiek rūpi - ji tau atsidėkos tuo pačiu. Kai kurios gyvenimo traumos ją vis dar ypatingai slegia, bet stengiasi nepasiduoti tai visokeriopai kančiai, ir bando atrasti laimę kituose dalykuose, tiesa, kartais ne įtin jai sekasi, bet ji bent jau išmoko nepasiduoti. Klysta, tačiau visados pasimoko iš savo klaidų.
The bravest thing I ever did was continuing my life when I wanted to die.


Last night I dreamed about you. What happened in detail I can hardly remember; all I know is that we kept merging into one another. I was you, you were me.
Finally you somehow caught fire.
Atgal į viršų Go down
Maia
avatar
avatar
lav's : 266
posts : 1163
fc : Camila Mendes
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jeanette Adkins   2017-10-11, 15:23

Heey Labai labai noriu būt tavo draugė


  take control of who you are


  « Stay the same don't let them change you
  take control of who you are
  'couse ain't nobody gonna save you
  show the people what you’re made of.
  »
Atgal į viršų Go down
Jeanette Adkins
Then this is how the world ends. In rage and blood and fire
avatar
avatar
lav's : 83
posts : 578
fc : Emma Dumont
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jeanette Adkins   2017-10-11, 15:49

Halo ;3
Labai labai noriu ir aš ;)


Last night I dreamed about you. What happened in detail I can hardly remember; all I know is that we kept merging into one another. I was you, you were me.
Finally you somehow caught fire.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jeanette Adkins   

Atgal į viršų Go down
 
Jeanette Adkins
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ET™ :: Witches-
Pereiti į: