Enchanted Tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje! Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs. 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Galinis kiemas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Persona
avatar
posts : 2783
hugs & kisses : 35
Credit : laheysq
RašytiTemos pavadinimas: Galinis kiemas   2016-12-26, 13:16

First topic message reminder :

Atgal į viršų Go down
http://enchantedtragedy.forumlt.com

AutoriusPranešimas
Abigail Evie Gordon
avatar
posts : 597
hugs & kisses : 29
Credit : Ikona: champagnemami Parašas: starboy
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-02, 21:39

Kitaip nei atsiribojęs Adrian, Alene akys sekiojo tai vieną, tai kitą personą ieškodama ko nors įdomaus. Pro ausis skriejantys Ravennos ir Myles žodžiai įtakos jos mąstymui per daug nesutrukdė, o vat Gustav atneštos gėrybės viliojo. Alkanomis akimis stebėdama čiulpinuką, ištiestą Adrianui, kartu su juo kažkiek palinko į priekį, tingėdama patraukt savo galvą nuo jo peties.-nėra nieko geriau nei stebėt mano vyrą bendraujant su kitais vyrais.-dar palinksėjo, rankute paplekšnodama per Volkov šlaunį. Niekad nebūtų pagalvojus, kad kada nors sėdės tokioj keistoj kompanijoj. Tiksliai kažkas su tais gėrimais ne taip buvo...


be proud of who you are and what you’ve gone through. have faith in yourself and trust you have the strength to keep going. and know that at the end of the day, only you have the power and ability to tell your own story.


Atgal į viršų Go down
gift #05
posts : 294
hugs & kisses : 8
Credit : starboy;mimosa
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-02, 21:49

- Puikiai atsimeni, - pridūrė, nusišypsodama ir gurkštelėjo kokteilio, apsilaižydama savo apatinę lūpą. Stebėjo kaip vyras atsistojo ir triumfuojančiai išsišiepė. Mat nenorėjo ,kad vakarėlis jos namuose pačiai praeitų liūdna gaidele, todėl draugija visados bus neprošal. - Eime, aprodysiu tau visko daugiau, - klastingai nusišypsojo, prikąsdama apatinę lūpą ir ištiesusi jam ranką, patempė arčiau savęs,kad susilygintų maždaug jų kūnai ir nebūtų vienas gale. Juk nepaliks savo seno draugo vieno ant pievutės, reikia bent kažkaip užimti, kad nebūtų ir pačiam liūdna. Šiek tiek koketiškai pasišypsojo, užsižiūrėdama į raganiaus akis, o vėliau nieko nelaukusi, nusivedė jį atokiau nuo čia.
Atgal į viršų Go down
Mathias Zeus Lewius
avatar
posts : 540
hugs & kisses : 44
Credit : STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-03, 21:06

Nova Harte rašo:
prieš jos akis netikėtai išdygus Milan Nova keletui nanosekundžių pasimetė ir pagalvojo, kad vaidenasi dėl kepsninėje bešokančios ugnies ir šiaip žmonių sambrūzdžio. žinoma, visiškai neturėjo nustebti pamačiusi iš to pačio molio drėbtą vaikiną būtent čia. visgi, kur geriausia ieškotis nekaltos aukos, jei ne vakarėlyje, po kurio visi vis vien greičiausiai atsimins ne per daugiausiai, o jei ir atsimins, norės tučtuojau pamiršti. porą kartų lėtai suklapsėjusi akimis atstatė jam prieš nosį savo tuščią stiklinę:
-pirmą gėrimas - tada raportas. - pasakė akmeniniu veidu, tačiau ilgai tokio išlaikyt nepavyko, mat jos nosį, o greičiausiai ir Milano, iš karto sugundė ant grotelių užmestas mėsos gabalas.
milan turėjo keletą auksinių taisyklių, pirma ir auksinė (ironiška, mat sugalvojo ją gerdamas taip pat pavadintą degtinę), jog gėrimams laiko visada atsiras. ir nesvarbu, jog jie jam nedaro jokios žalos, nesudrumsčia sveiko proto ir vėliau jis negali atmazintis, jog kaltas alkoholis, tačiau būtent tas šleikštulys ir visus receptorius dirginantis aitrus kvapas privertė jį jaustis bent kiek žmogumi. - gėrimas tai gėrimas,-nė kiek nesipriešindamas paėmė stiklinę nuo stalo ir gurkštelėjo pirmą neskanų gurkšnį neaiškaus gėrimo. skonis buvo visai neblogas, tad netruko nė kelių akimirkų ir stiklinė grįžo į savo pirminę vietą, tik šįkart jau tuščia. -taigi, o dabar pasakok, ką praleidau. o tada galėsim eiti ieškotis kokios naivios aukos, nes visai išalkau.


I WILL FALL BACK IN YOUR ARMS I’LL SELL MY SOUL
THERE AIN’T NO OTHER WAY TO WORK IT OUT

Atgal į viršų Go down
Katja Ustoles
avatar
posts : 814
hugs & kisses : 42
Credit : koduotė:BLØØDXSTAIN; endlessroutine
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-03, 21:50

Milan betuštinant savo pasigriebtą stiklinę, o nepripildant jos, Nova tik dramatiškai pavartė akis. būna, kad nesusikalba asmenys, bet kas šitai. vienaip ar kitaip, Harte jau buvo pratusi prie tokio vaikinų elgesio, kuris, regis, buvo visiškai kitas polius josios.
pritipenusi arčiau kepsninės "patvarkyti" ant grotelių išmestų gabalėlių (ir keletą jų mažų gabalėlių nugvelbdama sau), nežymiai pasuka galvą į Milan ir laikydama iš kažkur išsitrauktą iešmą, juo rodo į ant žemės, kaip kokius čiabuvius, sutūpusius žmones:
- taigi, mūsų itin depresovame vakarėlyje pavadinimu "žudyk man lėtai", taip "lėtai", o ne "švelniai"- paaiškino vis dar lengvabūdiškai mosuodama iešmu - turime Gustav, įprastai žiauriai nuo gyvenimo ir moralės normų nukrypęs žmogus, kuris mėgaujasi žiūrėdamas, kaip Gordonas Ramzis savo žodžiais kapoja vargšelių ir gyvenimo nepatyrusių šefų sielas į mažus gabalėlius, kuriuos po to suryja kartu su jų apgailėtinais patiekalais. Sekantis - Adrian. Gyvenimo mėtyta ir vėtyta motina Teresė, kuriai, atrodo, pagaliau prasidėjo paauglystė. Žinai, nuotaikų svyravimai, egzistensinės mintys. Šiandien turbūt TA diena. - palinkčioja galvele kisltelėdama antakius ir tęsia toliau. - kadangi nežinau šalia sėdinčios merginos vardo, - pagalvojo, kad ir nesivargins jo sužinoti,- ji man-undinėlė. turbūt supranti kodėl. o jei tavo senos ir jau sudžiuvusios akys nebesugeba to įžvelgti, leisk aš tau padėsiu: visų pirma ji kiaurai permirkusi. žinai, kaip tas raudonas skuduras, su kurio kažkada, kai paprašei pagalbos, plovėm tavo namus...o gal ten tavo maikė? nežinau. na žodžiu. o ponulis štai čia - pasuka savo iešmą į jau turbūt vidutinio amžiaus vyrą, kuris dabar buvo per daug susikaupęs spoksoti į ant grotelių svylančius mėsos gabalėlius, kad ką pastebėtų.- apie jį nieko negaliu pasakyti, tik tiek, kad jis turi beprotiškai daug mėsos. - sučepsi porą kartų. tik dabar pamatė, kad šita kompanija ryškiai atsiskiedė. - o pastarieji, kurie iš čia pabėgo turbūt buvo laukinės meilės ištroškusi porelė.-gūžteli pečiais ir su iešmu pabaksnoja mėsytę. - jei mano itin DAUG pasakantis raportas, tau nieko nepasakė, atleisk, bet tada teks su šita sad kompanija bendrauti pačiam.But just because you bury something, that doesn’t mean it stops existing. Those feelings, they’d been there all along. All that time.
Atgal į viršų Go down
Cassandra Hera Drevehan
Is my soul too dark for you?
Touch me and you’ll burn.
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-03, 22:37

Jei dar kažkur giliai giliai ir glūdyjo Legendres geros sielos likučiai, tai va būtent šiandien paties sukurtas viraliukas traukė ją į dienos šviesą. Įprastai, jis ne tik, kad nebūtų kreipęs dėmesį į kažkokį jaunuolį, kurio net nepažinojo, bet ir jo ašarų sceną būtų palaikęs nepaprasto lygio komedija iš kurios būtų turėjęs gerą progą pasišaipyti. Toks jis jau buvo. Tačiau kur dabar buvo jis? Ogi sėdėjo priešais dramatiškąjį jaunuolį, laikydamas ir vis nepaleisdamas lyg vaikui, įduotą čiulptuką - saldainį.
- Mhm.. malonu, - tik va dėl šito Gustav negalėjo susilaikyti nenusijuokęs. - Mieloji, nesakei, kad turi ir antrą vyrą, - pažvelgęs į šio vakaro šlapiąją princesę, kuri sugebėjo ir jo rūbus paversti permirkusiais, kilstelėjo antakį, tuo pačiu kiek paslaugiai pasukiodamas, pajudindamas Adrian burnoje laikomą čiulpinuką. Tik va viskis, pasirėmęs į jo koją viliojo dar labiau. Sučiupęs Alene ranką už riešo, perdavė jai čiulpinuko saugotojos rolę, - Neliūdink vaiko, laikyk gerai, - dar pagrūmojęs pirštu princesei prieš nosį, atsisuko viskį, užsiversdamas iš paties butelio, - Taigi, pasakok kas ten su tais vyrais, - nuryjęs gerus gurkšnius gėrimo, vėl sutelkė dėmesį į jaunuolį.


why did you turn back? why did you glance back?
why did you hesitate for that moment? what was it that crossed my face with the light from yours and your glance? What was it you saw in my face? The light of your own face, The fire of your own presence?
Atgal į viršų Go down
Onyx
avatar
posts : 1505
hugs & kisses : 87
Credit : naktiestyloj
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-04, 03:29

Nors Thea ir pasišalino iš kieme vykstančių linksmybių, toli nueiti jai taip ir nepavyko, nors tikrai žadėjo, bet visai prie pat išėjimo iš didžiulės vilos, galvon trinktelėjo lyg plaktuku ir vietoj to, kad išsikvietusi taksi važiuotu kuo toliau nuo šio beprotnamio, liko apsidairyti nepažįstamoje teritorijoje. Nežinia, kiek tiksliai užtruko, nes per tą laiką spėjo sužinoti keletą pikantiškų smulkmenėlių, bet kai grįžo prie baseino, vaizdas, jos akimis, nelabai ir buvo pasikeitęs.- Man reikia to, ką čia dalino prieš tai.- garsiai pareiškė, kad bent kas nors išgirstų ir patenkintų jos prašymą. Vienintelis gėrimas, kurį ji čia išgėrė, buvo ta į rankas įbrukta taurelė keisto skonio gėrimo, nuo kurio Haas lyg sparnai būtų išaugę. Ir tai tikrai nebuvo raudonasis bulius, tą ji žinojo tikrai. Akys bėgiojo nuo vieno veido, prie kito, nuo to, prie trečio, ketvirto... Bet visi atrodė tokie sulėtėję... Ir tada jos žvilgsnį patraukė stalas, ant kurio buvo... maisto. Nė pati nepajuto, kaip aukštakulnėmis basutėmis apautomis kojomis pasiekė tikslą. Vieno kąsnio sumuštinis nė pats nesuprato, kaip žuvo už tamsaus raudonio Aletėjos lūpų. Vis dar kramtydama spėjo ir čia sudėtus butelaičius su gėrimais apžiūrėti, kurių keletą ir pauostė ieškodama to laimės teikiančio skystimo, kurio niekas jai nesiteikia geruoju atiduoti.


The only way to survive eternity is to be able to appreciate each moment.
Atgal į viršų Go down
Erdem Ustoles
avatar
posts : 466
hugs & kisses : 20
Credit : caramcream
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-04, 20:37

Saldus, Gustavo laikomas čiulpinukas, Adrianą veikė, rodos, ne ką mažiau nei dar visai neseniai išgertas alkoholis. Parklupęs ant kelių, pirštais glostydamas Alene, o tamsiomis akimis stebėdamas kiekvieną naujo pažįstamo judesį, Volkovas nesiliovė šypsotis, tarsi cukraus ir maistinių dažų mišinys , laikomas itin gražaus vaikino rankose, pamažu stumdytų ši proto pametimo link.-Pamatė mane ir nesugebėjo atsispirti. Nuo to laiko mūsų meilė - nenugalima.-Kiek arčiau savęs prisitraukusi ir taip artimą tamsiaplaukės kūną, siela vos kelioms sekundėms atsitraukė nuo rusvo čiulpinuko, o tuomet, giliai įkvėpusi, vėl šį apžiojo.-Mūsų svajonė..-Čiulpinukui atsidūrus tamsiaplaukės rankose, Adrianas palaimingai nusišypsojo ir kiek atsitiesė.-Nufilmuot porno. Bėda tik ta, kad dažniausiai tie vyrai, kurie žavisi manimi, nesižavi ja. Ir atvirkščiai, tad aš pasitenkinu matydamas ją su kitais, o jinai man leidžia duotis tik su vyrais, nes tipo, nesiskaito kaip išdavystė, jeigu daro mane.-Gūžtelėjęs pečiais, tarsi visa tai būtų įprasta pokalbio tema, Adris paglostė Alene plaukus ir ištiesė ranką Gustav, taip paskatindamas šį pasiųsti paimtą butelį ratu.


Counting stars and fighting sleep
Atgal į viršų Go down
Abigail Evie Gordon
avatar
posts : 597
hugs & kisses : 29
Credit : Ikona: champagnemami Parašas: starboy
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-04, 21:15

-Nesakiau? turbūt pamiršau paminėti.-klaktelėjo liežuvėliu, tingiai pirštukus suraitydama apie čiuplinuko kotą. Atsitiesusi kartu su Adrian, mat vis dar nesiteikė patraukti savo dailios galvelės nuo jo ne tokio ir patogaus peties, Alene leido pasireikšti Adrian bandydama sulaikyti kylančią šypseną. Per tą laiką akutėmis nuskenavo ką ten gero Gustav buvo įnešęs į rato vidurį, o tada keik pasimuisčiusi prigriebė saldainį, kurį išlupusi susikišo tarp dantų. Niekas neprižiūrėjo mėsos, todėl jos atsijungusios smegenėlės pakuždėjo, kad reikėtų pripildyt skranduką kuo nors kitu, arba geruoju gali nesibaigti. Volkov nupasakojus kaip ten iš tikrųjų su jais, Alene dar pritariamai palinksėjo, laai lėtai ir tingiai persėsdama į tiesią poziciją. Buvo baisiai įdomu kaip į tai reaguos Gustav, todėl akis sutelkė ties jo veidu, vis dar nepamiršdama laikyti čiulpinuko, kad Adrianui kalbant šis kur nors nenukristų.-Dar sunkiau surast kažką, kas kameros nebijo.-pridūrė kiek papūsdama lūpytes, lyg būtų nepatenkinta taip ilgai neįvykdžiusi tokios svajonės.


be proud of who you are and what you’ve gone through. have faith in yourself and trust you have the strength to keep going. and know that at the end of the day, only you have the power and ability to tell your own story.


Atgal į viršų Go down
Cassandra Hera Drevehan
Is my soul too dark for you?
Touch me and you’ll burn.
avatar
posts : 1240
hugs & kisses : 78
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-05, 00:59

Butelys rankoje, dabar buvo realiausias dalykas laikantis jį bent kiek sąmoninga ir nors šiek tiek panašų į save. Dar keli dideli gurkšniai ir štai, veidai priešais, akimirkai ėmė lietis. Sumirksėjęs daugiau, nusišypsojo, jiems vėl išryškėjus, bet balsai vis dar buvo tolimi. Lyg per miglą, sulėtintam filme, kur kas žemesnio tono nei ištikro. Tačiau jis gebėjo skaityti iš lūpų. Keista būsena. Kurį laiką it užsihipnotizavęs, ties keista struktūra judančiomis Adrian lūpomis, staiga išgirdo pažįstamą ploną balselį. Įsitikindamas ar jam dar ir tai nesivaidena, puse kūno pasisuko labiau į kiemo pusę, nuo galvos iki kojų nužvelgdamas Alethea. Taip, ta pati. Ir net rodos tikrai reali. - Alethea, saulele, kai rasi tai, ateik čia, - ištiesęs ranką link medžiotojos, šiek tiek pamojavo, nors akutes matyt daugiau suspindo poreikio jos čia ir dabar. Tikriausiai net daugiau, nei jai to gėrimo. Adrianui ir vėl prakalbus, vien išgirdęs žodį 'porno' Gustav kaip mat, grįžo žvilgsniu prie jo, smalsiai kilstelėdamas antakį. Išklausęs visko iki galo, šiek primerkė akis, viską kaip ir nuleisdamas alkoholiui, mat nelabai čia vaikio dėstomą politiką jis pagavo, - Keista jūsų ta meilė, - galiausiai trūktelėjo lūpų kampučiais žemyn, vėl užsiversdamas butelį, kol pamatęs, kad ir Adris jo įsigeidė, akimirką pasvarstė, bet, visgi galiausiai jį atikišo jam. Šiandien jis geras. Ir dosnus. - Tai jūs surenkit kokią atranką. Paskelbkit viešai. Taip juk daro, statant filmus, - galiausiai išmastęs protingą mintį, išsišiepė, it tik ką gavęs nobelio premiją už savo genialumą.


why did you turn back? why did you glance back?
why did you hesitate for that moment? what was it that crossed my face with the light from yours and your glance? What was it you saw in my face? The light of your own face, The fire of your own presence?
Atgal į viršų Go down
Mathias Zeus Lewius
avatar
posts : 540
hugs & kisses : 44
Credit : STARBOY.
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-05, 15:37

Milan nebuvo pats geriausias puikiai išauklėto džentelmeno pavyzdys, juolab žinant, kad visi likę jo paslaugumo ir rūpinimosi moterimis kaip silpnosios rasės atstovėmis pėdsakai buvo pakasti kažkur giliai jo pasąmonėje po šimtais sluoksnių pelėnų, šukių ir kitokių ne itin širdžiai malonių dalykų, kuriuos būtų galima šiaip sau kapstyti, norint atrasti padorumo savyje. Tad nenuostabu, kad jis nė nepagalvojo apie draugės taurės pripildymą, o ir pats išgėręs vieną gėrimą netrukus ištuštino ir dar kelias svetimas stiklines taip neapdairiai paliktas ant stalo.
Novai pasakojant vaikino akys bėgiojo nuo vieno asmens iki kito, tyrinėjo kai kurių jau pažįstamus veidus. Jam patiko kaip draugė ironiškai apibūdina kiekvieną iš jų, tarsi kokius spektaklio veikėjus. Visgi pats D'Lor nebuvo itin geras aktorius, tad prisidėti prie šio desperatiškos vieno veiksmo pjesės inscenizacijos prisidėti netroško. -Manau apsieisiu ir be artimesnio susipažinimo su undinėlėmis ar jų trenktais vaikinais,-gūžtelėjo pečiais ir pro šiaudelį gurkštelėjo dar vieno nugvelbto gėrimo. Martinio. Su kažkokiu gazuotu gėrimu. Nelabai jautė kokiu, mat martinio santykis čia buvo 8:2. Apvertęs stiklinę išpylė šitą barzgalą prie pat kojų. -Kas po velnių gali gerti tokias šlykštynes,-suburbėjo, o tuomet žvilgtelėjo į Nora,-bet grįžtant prie temos, tai tu puiki pasakotoja,-mirktelėjo. Sukryžiavęs rankas prie krūtinės dar kartą apsidairė:- taigi, ką smagaus nuveiksime šiandien? Be mėsos ant grotelių prižiūrėjimo ir kartas nuo karto jos pasiglemžimo sau?-kilstelėjo antakius.


I WILL FALL BACK IN YOUR ARMS I’LL SELL MY SOUL
THERE AIN’T NO OTHER WAY TO WORK IT OUT

Atgal į viršų Go down
Erdem Ustoles
avatar
posts : 466
hugs & kisses : 20
Credit : caramcream
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   2017-03-09, 20:18

Tamsios vaikino akys vos kelias akimirkas tyrinėjo tamsų dangų virš savo draugų galvų. Jo žvilgsnis, rodos, skendo tamsoje, tačiau netrukus nuslydęs žemyn, nužvelgęs dailią Alene figūrą bei priešais sėdintį Gustav, privertė tamsiaplaukį plačiai nusišypsoti, tarsi kraujyje vis dar cirkuliuojantis alkoholis neleistų sielai atsipalaiduoti ar, šiuo atveju, visko apmąstyti blaiviu protu. Vis dėlto, vis dar ganėtinai išsiblaškęs ir atkakliai čiulpiantis Alene laikomą čiulpinuką, Adrianas taip ir nepraleido progos plonais pirštais apglėbti Gustav atkišto butelio, ko pasekoje, nugėręs vos kelis gurkšnius, vaikinas vėl pajuto, kaip kūną užvaldė tos keistos emocijos, vos prieš keliolika minučių privertusios Adrianą pulti į skaudžias ašaras.-Nieko gero iš tų atrankų, visi eina tik dėl Alene, o čia turi būt lygiosios.-Gūžtelėjęs pečiais ir kažkur netoliese moters pastatęs butelį, Volkovas lėtai palinko į priekį ir, viena ranka apglėbęs Gustavo kaklą, lėtai šį pabučiavo. Vos kelias sekundes trukęs bučinys, rodos, privertė sielą dar labiau nudžiugti, o veidą papuošusi šypsena, regis, pranašavo apie pačias baisiausias tamsiaplaukio mintis.-Žinai, vieta vis dar laisva.-Žaismingai pamerkęs akį, Volkovas ranka apglėbė Alene pečius ir lūpomis vėl susirado šios laikomą čiulpinuką.


Counting stars and fighting sleep
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Galinis kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Galinis kiemas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Enchanted Tragedy :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: