Enchanted Tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje! Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs. 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Įėjimas | išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Lucas Christopher Devlin
avatar
posts : 135
hugs & kisses : 26
Credit : Mine
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 15:41
No one compares to you,
but there's no you,
except in my dreams tonight.
Atgal į viršų Go down
Abigail Evie Gordon
avatar
posts : 597
hugs & kisses : 29
Credit : Ikona: champagnemami Parašas: starboy
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 18:44

Taksi įvažiavus į kiemą, Alene numetė reikiamą sumą ant sėdynės palikdama dar šiek tiek arbatpinigių vairuotojui už supratingumą, o tada išlipo iš mašinos ir nusivalė drėgnus skruostus. Nuo susidariusių kraujosrūvų aplink akis mėlynavo šiokios tokios dėmelės, kažkas pulsavo nuo skausmo, kur buvo taip nedėkingai suleista adata, o ir apskritai visas Alene kūnas tiesiog drebėjo. Visą kelią nuo ligoninės mergina jautė šlapią skystį bėgant jos veidu ir jai prireikė keletos minučių suvokti, jog tai ji pati verkia. Neprisimindama kas yra emocijos buvo visiškai sutrikusi kas su ja darėsi ir vienintelis, ką dabar norėjo matyti, buvo Alexander. Ir šiaip norėjo su juo pasikalbėti. Todėl atsargiai dėdama koją už kojos, Alene nužygiavo durų link ir šias pravėrusi, įsmuko vidun.


be proud of who you are and what you’ve gone through. have faith in yourself and trust you have the strength to keep going. and know that at the end of the day, only you have the power and ability to tell your own story.


Atgal į viršų Go down
Lucas Christopher Devlin
avatar
posts : 135
hugs & kisses : 26
Credit : Mine
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   2017-03-02, 18:49

Įsukęs į savo kiemą, paliko mašiną prie garažo durų. Nevarė mašinos į vidų, nes vis dar dvejojo, ar nakčiai pasiliks namuose. Išlipęs nuspaudė signalizacijos mygtuką ir mašina užsirakino. Atėjęs prie namų durų norėjo jas rakinti, tačiau jos jau buvo atdaros. Vadinasi Alenė buvo namie, nes Aleksas prieš išvažiuodamas buvo tikrai jas užrakinęs. Atsidusęs pravėrė duris ir įėjo vidun.No one compares to you,
but there's no you,
except in my dreams tonight.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas | išėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas | išėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Enchanted Tragedy :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: