Enchanted Tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje! Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs. 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 Trinam / Keičiam

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Onyx
avatar
posts : 1505
hugs & kisses : 87
Credit : naktiestyloj
RašytiTemos pavadinimas: Trinam / Keičiam   2017-04-04, 22:15

Administracija rašo:
† Žmogus gali keistis veikėją AR veidą tik praėjus 2 savaitėm nuo paskutinio keitimo. Tai galioja žmogui, ne veikėjui, tad jeigu turite 3 veikėjus, nereiškia, jog galėsite kiekvieną keisti kas dvi savaites - tik kažkurį vieną iš jų
Tai viena iš taisyklių, kurią turėtų žinoti kiekvienas narys. Mes nedraudžiame atradinėti tą tikrai Savąjį veikėją, tačiau vardo ir veido keitinėjimas kas dvi dienas irgi nebus toleruojamas. Vis dėl to, jei nusprendėte keisti visą veikėją, ar tik veidą, ar tik vardą parašykite čia.

Kodas:
Senas veikėjo vardas, pavardė ---> Naujas veikėjo vardas, pavardė

Žinoma, suprantame ir norus būti ištrintiems, nors to baisiai ir nenorime, visgi jei yra svari priežastis ir didelis noras, mes, prieš mūsų valią, tai padarysime.


The only way to survive eternity is to be able to appreciate each moment.
Atgal į viršų Go down
 
Trinam / Keičiam
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Enchanted Tragedy :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: