Enchanted Tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje! Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs. 
Kitas veikėjas:
Share | 
 

 'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
gift #04
posts : 301
hugs & kisses : 19
Credit : champagnemami
RašytiTemos pavadinimas: 'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.   2017-04-15, 21:15

he's mine;

my rock. my world, my life - my everything.


ieškau savo vyro Killian Kershaw. Jis - nemirtingasis, slapta užsiimantis hakeriavimu, plešia turtingųjų banko sąskaitas. Killian ir Dellos pažinties pradžia nebuvo labai žavinga - vyras su keliais pakalikais užpuolė prieš keletą metų niekuo dėtą merginą, norėdamas atimti viską, ką ji turėjo su savimi. Besigindama, ji pajuto kažką labai keisto, taip ir atrado savo galias, kurias tik dabar pamažu jau ima valdyti ir kontroliuoti. Pasirodo, Killian vietoj turtų, pagrobė merginos širdį.
Viskas, atrodė, bus labai gražu, tačiau pasirodė pirmoji ir tikroji Killian meilė, dėka kurios, Kershaw santuoka pamažu ima byrėti. Tačiau Della taip lengvai neplanuoja pasiduoti ir dės visas pastangas, kad vyras pasiliktų su ja.
Dėl veido - siūlyčiau Michael Fassbender, tačiau iš esmės tai visiškai jokio skirtumo. Norėtųsi, kad atsirastų raštingas bei ganėtinai aktyvus žmogus. Iš savo pusės pažadu įdomų ir gerą rpg, daug veiksmo bei dramų.
Susidomėję rašykite čia arba į PM
Atgal į viršų Go down
 
'Cause I can't make you love me, if you don't. But I'll try my best.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Enchanted Tragedy :: We love, we share :: senos 3-
Pereiti į: